جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

برگزاری کارگاه‌های تخصصی گویندگی و عکاسی خبری در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کارگاه‌های تخصصی گویندگی و عکاسی خبری در لرستان

برگزاری کارگاه‌های تخصصی گویندگی و عکاسی خبری در لرستان

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان لرستان گفت: کارگاه‌های مهارتی، تخصصی در رشته‌های مجری‌گری، گویندگی و عکاسی خبری با حضور اساتید برجسته توسط بسیج هنرمندان در خرم‌آباد برگزار می‌شود.

فریبرز حاتمی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در خرم‌آباد اظهار کرد: بسیج رسانه یک تشکل تقریبا نوپا است که نیاز به تقویت دارد، چرا که پتانسیل بسیار بالایی دارد و می‌تواند در برابر همه تهدیدها و آسیب‌هایی که توسط رسانه‌های دشمن در زمینه تهاجم فرهنگی وجود دارد، بسیار مفید بوده و نقشه‌های دشمن در این زمینه را خنثی کند.

وی افزود: یکی از نکات برجسته بسیج رسانه ایجاد جبهه داخلی قوی در برابر خطر نفوذ دشمن است و یقینا امروز نبرد دشمن از مرزهای جغرافیایی عبور کرده و نبرد اصلی دشمن خطوط فکری و فرهنگی است، لذا بسیج رسانه می‌تواند گام‌های بسیار خوبی در این زمینه بردارد.

مسئول سازمان بسیج هنرمندان استان لرستان گفت: ممکن است در بعد داخلی یک سری اختلافات سلیقه‌ای میان رسانه‌ها وجود داشته باشد، ولی در عین حال همه رسانه‌ها باید در جبهه انقلاب اسلامی باشند و پاسدار خون شهدا و ارزش‌های انقلاب باشند و این موضوع را آویزه گوش خود کنند.

حاتمی اظهار کرد: در مدتی که بسیج رسانه تشکیل شده است، همه مرتبطان با فضای رسانه در استان لرستان شناسایی شده‌اند و توانستیم دوره‌های آموزش خبرنگاری برای فعالان حوزه خبر برگزار کنیم که خوشبختانه سه نفر از کسانی که در این دوره‌های آموزشی شرکت کردند، توانستند در جشنواره منطقه‌ای در بین نفرات برتر قرار بگیرند.

وی خاطرنشان کرد: با کمک سازمان بسیج هنرمندان و معاونت‌های آموزشی و فرهنگی سپاه تصمیم گرفتیم کارگاه‌های مهارتی، تخصصی در رشته‌های تربیت مجری، گویندگی و عکاسی خبری در استان لرستان برگزار کنیم و دنبال این هستیم تا از تمام مسئولان بسیج رسانه کشور برای حضور در استان دعوت کنیم و ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های موجود در استان را با کمک آنها بیشتر معرفی کنیم.

این مسئول یادآور شد: کارگاه‌های مهارتی و تخصصی در رشته‌های تربیت مجری، گویندگی و عکاسی خبری با حضور اساتید برجسته کشوری در ماه‌های بهمن و اسفند در خرم‌آباد برگزار می‌شود و علاقمندان حضور در این کارگاه‌ها می‌توانند تا اول دی‌ماه برای ثبت‌نام به دفتر بسیج هنرمندان خرم‌آباد مراجعه کنند.