رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر ویژه معلمان در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر ویژه معلمان در لرستان

برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر ویژه معلمان در لرستان

رئیس دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر استان لرستان از برگزاری کارگاه آموزشی مبارزه با مواد مخدر ویژه معلمان و مدیران مدارس این استان خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، پنجمین جلسه شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان دوره چگنی ظهر سه شنبه با حضور درمنان فرماندار این شهرستان، آقا میرزایی رئیس دبیرخانه شورای مبارزه با مواد مخدر استان و سایر اعضاء در محل سالن جلسات فرمانداری برگزار شد.

در این جلسه فرماندار دوره چگنی ضمن گرامیداشت یاد و خاطره شهدای عملیات مرصاد و هشت سال دفاع مقدس، عملیات مرصاد را چالش بزرگی برای دشمنان دانست.

درمنان در بخش دیگری از سخنان خود با تاکید بر به کار گیری همه ظرفیت‌های جامعه برای مبارزه با پدیده خانمان‌ سوز اعتیاد اظهار داشت: در هر کاری که با همراهی مردم صورت گرفته موفق بوده ایم و بر این اساس باید به طور مرتب از ظرفیت پایگاه های مردم نهاد استفاده کنیم.

وی با بیان اینکه در هر روستایی که  یک مسجد، روحانی و یا پایگاه مقاومت وجود دارد معضلات اجتماعی را کمتر می بینیم  و آثار مواد مخدر کمرنگ تر است گفت: مبلغان دینی و کارشناسان بهداشت و درمان باید مضرات و آثار مخرب روحی و جسمی مصرف مواد مخدر را در جامعه را همواره اطلاع رسانی کنند و همه در مقابل این معضل احساس مسولیت کنیم چرا که این معضل لایه های مختلف اجتماعی و فرهنگی جامعه را آلوده کرده است.

در ادامه این جلسه غلام رضا آقامیرزایی رئیس شورای مبارزه با مواد مخدر ضمن تقدیر از فعالیت ها و عملکرد شورای فرعی مبارزه با مواد مخدر شهرستان چگنی تصریح کرد: در پایان شهریور ماه گزارشی از عملکرد شهرستان دوره چگنی در زمینه اقامات صورت گرفته برای مبارزه با موا مخدر جمع بندی و به اطلاع شهروندان خواهد رسید.

وی همچنين از برگزاری كارگاه آموزشی ويژه معلمان و مديران مدارس در شهريور ماه امسال در شهرستانهای مختلف استان لرستان خبر داد.