رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۹ مهر ۱۳۹۸

برگزاری ۵۰۰ نشست تخصصی با موضوع حجاب در مدارس لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

برگزاری ۵۰۰ نشست تخصصی با موضوع حجاب در مدارس لرستان

برگزاری ۵۰۰ نشست تخصصی با موضوع حجاب در مدارس لرستان

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان گفت: امسال بیش از ۵۰۰ نشست تخصصی در حوزه حجاب و عفاف، آسیبشناسی حجاب و ... در سطح مدارس، فرهنگیان و اولیا دانش‌آموزان لرستان برگزار شده است که بیش از ۱۷ هزار دانش‌آموز، فرهنگی و اولیا دانش‌آموزان در آن شرکت داشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، گودرز کریمیفر در جمع خبرنگاران، در رابطه با برنامه‌های حجاب و عفاف این ادراه‌کل، افزود: طی امسال ۵۸ مسابقه کتاب‌خوانی با موضوع عفاف و حجاب در سطح مدارس استان لرستان برگزار شده است که در مجموع بیش از 6 هزار و ۸۵۰ دانش‌آموز لرستانی در این مسابقات کتاب‌خوانی با موضوع حجاب و عفاف شرکت داشته‌اند.

وی همچنین با اشاره به برپایی نمایشگاه‌های حجاب و عفاف در سطح مدارس لرستان، اظهار کرد: طی امسال بیش از ۲۴ نمایشگاه حجاب و عفاف در سطح مدارس استان برپا شده است.

مدیرکل آموزش و پرورش استان لرستان از برگزاری مسابقات فرهنگی و هنری و کتابخوانی در حوزه حجاب و عفاف در سطح مدارس لرستان خبر داد.

کریمی‌فر تصریح کرد: برنامه ما در آموزش و پرورش لرستان در رابطه با ترویج فرهنگ و حجاب طی سال ۹۴ افزایش ۲۰ درصدی برنامه‌ها به‌لحاظ کیفی و کمی است.