رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

بستر امنیت شرکت‌کنندگان در همایش عظیم اربعین حسینی مهیا شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بستر امنیت شرکت‌کنندگان در همایش عظیم اربعین حسینی مهیا شود

بستر امنیت شرکت‌کنندگان در همایش عظیم اربعین حسینی مهیا شود

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد گفت: ایجاد بسترهای امنیتی لازم برای حضور شرکت‌کنندگان در همایش عظیم اربعین حسینی ضروری است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، احمد عبدی‌زاده ظهر امروز در نخستین جلسه ستاد برگزاری کنگره عظیم اربعین حسینی در این شهرستان اظهار کرد: باید از همه ظرفیت‌های این شهرستان برای اسکان و پذیرایی زائران سایر شهرستانها و استانهای همجوار استفاده کرد.

وی عنوان کرد: شهرداری بروجرد همه تلاش خود را به منظور اجرای دقیق ماموریتهای محوله برگزاری مطلوب کنگره عظیم اربعین حسینی به کار میبندد.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد افزود: نقش حضور مردم در این کنگره عظیم در خنثی کردن نقشه شوم دشمنان غیرقابل انکار است.

عبدیزاده با اشاره به فاجعه منا و جان باختن بالغ بر پنج هزار تن از حجاج بیت الله الحرام در این فاجعه، ادامه داد: یکی از نقشههای دشمن اتفاقی نشان دادن این حادثه هولناک با هدف سرپوش گذاشتن به این اهمال بزرگ است.

وی خاطرنشان کرد: همه تدابیر امنیتی برای عدم دستیابی دشمن به نقشه‌های شوم آنها اندیشیده شده است.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد تاکید کرد: به منظور جمع‌آوری کمک‌های مردمی در سطح این شهرستان میتوان از برپایی چادرهای ادارات و نهادهایی نظیر کمیته امداد امام خمینی، بهزیستی و جمعیت هلال احمراستفاده کرد.

عبدیزاده با اشاره به حضور 20 میلیونی شیعیان در همایش پیاده‌روی اربعین حسینی سال گذشته، اضافه کرد: بر اساس پیش‌بینی‌های انجام شده، حضور دو برابری مردم در اربعین امسال در برگزاری این کنگره عظیم انتظار می‌رود.

وی با اشاره به حضور پررنگ مردم ایران اسلامی در همه صحنهها، تصریح کرد: نقش استفاده از توان مردمی در برگزاری دقیق کنگره عظیم پیاده‌روی اربعین حسینی غیرقابل انکار است.

معاون خدمات شهری شهرداری بروجرد یادآور شد: استفاده از ظرفیت ادارات و نهادهای دولتی و رسانههای جمعی در انجام این مهم لازم و ضروری است.