رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۳ مهر ۱۳۹۸

بسیجیان نقش تاثیرگذاری در پیشرفت کشور داشته‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیجیان نقش تاثیرگذاری در پیشرفت کشور داشته‌اند

بسیجیان نقش تاثیرگذاری در پیشرفت کشور داشته‌اند

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی گفت: بسیجیان در عرصه‌های سازندگی کشور، کشاورزی، اقتصاد و عرصه‌های علمی تلاش کرده و نقش تاثیرگذاری در پیشرفت کشور داشته‌اند.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، محمدتقی توکلی صبح امروز در جمع خبرنگاران با گرامی‌داشت هفته بسیج اظهار کرد: بی‌شک یکی از اقدامات ارزشمند تشکیل بسیج مستضعفان است که با تدبیر و دوراندیشی و فرمان حضرت امام خمینی(ره) تشکیل شد.

وی با اشاره به رشادت‌های بسیج در 36 سال گذشته گفت: بسیج مختص یک زمان خاص نیست، اما اوج رشادت و ایثار این نهاد ارزشی را باید در هشت سال دوران دفاع مقدس ببینیم که یک تنه در برابر یک دنیا دشمن ایستاد.

توکلی بسیج را از جمله نهادهای وابسته به ملت و همچنین برآمده از دل مردم دانست و افزود: بی‌تردید هفته بسیج زمانی مناسب برای ارج نهادن به ایثار و از خودگذشتگی ملتی است که سال‌ها است که در برابر یک دنیا دشمن ایستادگی کرده است.

وی تلاش‌های بسیج در تمامی عرصه‌ها را ستودنی دانست و ادامه داد: نهاد بسیج با تاسی از امام حسین(ع) در راستای احیای فریضه امر به معروف و نهی از منکر تلاش‌های ارزشمندی داشته و همواره با توجه به نیازهای کشور یاری‌گر دولت‌مردان بوده است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: بسیجیان انجام وظیفه و خدمت به مردم و انقلاب را مختص دوران جنگ نمی‌دانند و در عرصه‌های سازندگی کشور، کشاورزی، اقتصاد و عرصه‌های علمی نیز تلاش کرده و نقش تاثیرگذاری در پیشرفت کشور داشته‌اند.

وی ضمن تقدیر از زحمات مجموعه ناحیه مقاومت بسیج شهرستان الیگودرز تصریح کرد: در شهرستان الیگودرز نیز با مدیریت صحیح در حوزه بسیج خدمات ارزشمندی در بخش‌های اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ورزشی صورت گرفته که شایسته قدردانی است.

نماینده مردم الیگودرز در مجلس با اشاره به مقوله اقتصاد مقاومتی که از خواسته‌های مهم و ارزشمند و راه‌گشای مقام معظم رهبری است، افزود: از جمله اقدامات بسیج تلاش برای ایجاد اشتغال و کاهش آمار بیکاری است که با پرداخت تسهیلات تا حدودی محقق شده است.

وی در ادامه با اشاره به اینکه ما هرچه داریم، از زنده نگه‌داشتن فرهنگ جهاد و شهادت است، اظهار داشت: در هفته بسیج برنامه‌هایی از سوی ناحیه مقاومت بسیج الیگودرز تدارک دیده شده که امیدواریم تمامی دستگاه‌ها در راستای برگزاری هرچه باشکوه‌تر آنها از هیچ کوششی دریغ نکنند.