رونق تولید ملی | دوشنبه، ۵ اسفند ۱۳۹۸

بسیج در همه عرصه‌ها از جمله مبارزه با جنگ نرم پیشتاز بوده است - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج در همه عرصه‌ها از جمله مبارزه با جنگ نرم پیشتاز بوده است

بسیج در همه عرصه‌ها از جمله مبارزه با جنگ نرم پیشتاز بوده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر گفت: بسیج در همه عرصه‌ها از جمله مبارزه با جنگ نرم دشمنان پیشتاز بوده است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری فارس از پلدختر محمدشریف‌ نوریان در نشست مجمع عمومی بسیج که با هماهنگی دفتر راهبردی بسیج اقشار سپاه ناحیه این شهرستان برگزار شد، اظهار کرد: مجمع عمومی بسیج دارای هشت کارگروه است که با محوریت کارهای تحقیقاتی، علمی و شناخت ناهنجاری‌ها، تهدیدات را به فرصت تبدیل میکند.

وی افزود: کارگروه‌های علمی، سلامت، اجتماعی، فرهنگی، اقتصادی و ... از مهم‌ترین کارگروه‌های مجمع عمومی بسیج است.

وی تصریح کرد: شناخت ناهنجاری‌ها، تهدیدات و تبیین مسائل و مشکلات جامعه و استفاده از ظرفیت بسیج در پیشگیری و کنترل ناهنجاری‌های اجتماعی از اهداف تشکیل این مجمع بوده است.

نوریان اظهار داشت: امروز دشمنان نظام در حوزه تهدیدات نرم بسیار فعال هستند و مشغول توطئه کردن بر علیه انقلاب اسلامی‌اند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج پلدختر افزود: باید تهدیدات اجتماعی به فرصت تبدیل شوند و در این راه نقش بسیج نقشی محوری و ارزشمند و با اهمیت است.

نوریان شناخت تهدیدات و نارساییهای اجتماعی را مهم برشمرد و گفت: ظرفیت مجمع عمومی بسیج باید برای شناخت و کنترل این ناهنجاری‌های اجتماعی به‌کار گرفته شود.

وی گفت: اعتیاد یکی از ناهنجاری‌های اجتماعی به شیوه گسترده در سطح اجتماع شیوع پیدا کرده که باید با کار فرهنگی و اطلاع‌رسانی بهینه در ابتدا از آن پیشگیری کرد و در صورت وقوع با آن مبارزه همه جانبه کنیم.

نوریان تولید فکر، ایده و ارائه راهکار برای برون رفت از مشکلات و ناهنجاری‌ها را مهم‌ترین رسالت مجمع عمومی بسیج و کارگروه‌های تخصصی آن عنوان کرد و تصریح کرد:برای تحقق جامعه سالم و ایجاد فرصت‌های کارساز استفاده از ظرفیت مجمع عمومی بسیج و کارگروه‌های آن مهم و حیاتی است.

وی بسیج را محور مبارزه با توطئه‌های دشمنان در جنگ نرم ارزیابی کرد و گفت: بسیج ظرفیتی با ارزش است که در همه عرصه‌ها برای دفاع از انقلاب و مبارزه با دشمنان پیشتاز است.