رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

بسیج سازندگی در رسانه استانی - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج سازندگی در رسانه استانی

بسیج سازندگی در رسانه استانی

 در جلسه هم اندیشی با حضور مدیرکل ، قائم مقام و معاونین صدا و سیمای لرستان با مسئولان بسیج سازندگی استان راههای فرهنگ سازی و اطلاع رسانی اردوهای جهادی که در ایام نوروز به مناطق محروم استان سفر می کنند مورد بحث و تبادل قرار گرفت.

 به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، در این جلسه بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان با ارائه گزارشی از برنامه های این مرکز از ابتدای سال 94 تا کنون که با موضوع بسیج سازندگی تهیه و پخش شده اند گفت : در این مدت صدای مرکز با تهیه 300 دقیقه برنامه در قالب برنامه های روستا و سلام لرسو و شبکه افلاک با ساخت برنامه یاران آفتاب به مدت 40 دقیقه تلاش های اردوهای جهادی را به تصویر کشیده است . همچنین خبر مرکز نیز با تهیه و پخش 90 دقیقه گزارش خبری روایتگر خدمات فرزندان جهادی بسیج بوده است.

 سرهنگ علی بیرانوند مسئول بسیج سازندگی لرستان نیز در این جلسه ضمن تشکر از همکاری و همراهی صدا و سیما ، خواستار تبلیغ بیشتر فرهنگ ارزشی حرکت های جهادی و به تصویر کشیدن فعالیت های صورت گرفته در مناطق محروم استان در عرصه های ساخت مسکن نیازمندان ، احداث مساجد ، کانال های آبرسانی ، فضاهای ورزشی و کتابخانه ها شد.