رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۵ تیر ۱۳۹۸

بسیج هنرمندان استان ، میهمان صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

بسیج هنرمندان استان ، میهمان صدا و سیمای مرکز لرستان

بسیج هنرمندان استان ، میهمان صدا و سیمای مرکز لرستان

بسیج هنرمندان استان ، میهمان صدا و سیمای مرکز لرستان

بسیج هنرمندان استان چهاردهم آذر ماه با حضور در صدا و سیمای لرستان در مورد دغدغه های خود در حوزه برنامه سازی و هنر در استان لرستان صمیمانه و صریح سخن گفتند.

در این جلسه که مدیرکل ، قائم مقام ، معاونین ، مدیران و برنامه سازان صدا و سیمای لرستان نیز حضور داشتند راه های برقراری ارتباط و همکاری بیشتر فی مابین بسیج هنرمندان با شبکه افلاک مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان طی سخنانی با محکوم کردن تصویب تحریم های جدید کنگره و سنای آمریکا بر ضد جمهوری اسلامی ، آنرا نشان دهنده دروغگویی و عهد شکنی تاریخی آمریکا دانست و افزود : از ابتدای پیروزی انقلاب اسلامی نظام سلطه به سردمداری آمریکای جهانخوار همه تلاش خود را برای ضربه زدنه به نظام مقدس جمهوری اسلامی به کار گرفته است .

وی افزود : نظام سلطه تاکنون همه راهها از جمله جنگ 8 ساله تحمیلی ، کودتا ، حمله مستقیم نظامی به طبس را برای براندازی نظام اسلامی ، امتحان کرده که با عنایات خداوند متعال و رهبری حکیمانه امام راحل (ره) و مقام معظم رهبری راه به جایی نبرده است .

 بازوند گفت : آمریکای جنایتکار در شرایط کنونی جنگ نرم فرهنگی را طراحی و با تاسیس شبکه های مختلف ماهواره ای معاند جنگ تمام عیاری را برعلیه ایران اسلامی طراحی و به مرحله اجرا گذاشته است  و صدا و سیمای جمهوری اسلامی یک تنه به مقابله با این هجمه گسترده ، پرداخته است.

وی اضافه کرد: هر جا که تفکر بسیجی حضور یابد ما برنده میدان هستیم و رمز موفقیت در همه عرصه های فرهنگی ، اقتصادی و نظامی حضور تفکر و اندیشه بسیجی می باشد.

مدیرکل صدا و سیمای لرستان در پایان خواستار همکاری بیشتر هنرمندان بسیجی در تولید برنامه ها شد و گفت: علاوه بر استفاده از توان بسیج هنرمندان در امر کارشناسی برنامه ها ، آمادگی داریم که در هفته یک برنامه 30 دقیقه ای از تولیدات این هنرمندان متعهد را از شبکه افلاک پخش نماییم.