جهش تولید | دوشنبه، ۵ خرداد ۱۳۹۹

بهره‌برداری ۲۶ پروژه ورزشی لرستان در سال آینده - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌برداری ۲۶ پروژه ورزشی لرستان در سال آینده

بهره‌برداری ۲۶ پروژه ورزشی لرستان در سال آینده

مدیرکل ورزش و جوانان از به بهره‌برداری رسیدن ۲۶ پروژه ورزشی لرستان در سال آینده خبر داد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، دکتر علی یاور عزیز‌پور در جمع خبرنگاران گفت: در صورت تخصیص اعتبارات لازم، ۲۶ پروژه ورزشی لرستان، تا تیرماه ۹۵  افتتاح و به بهرهبرداری خواهند رسید.

وی بیان کرد: از مجموع ۲۶ پروژه، ۲۲ مورد توسط ورزش و جوانان، سه پروژه شرکت توسعه و نگه‌داری و یک پروژه توسط مسکن و شهرسازی در حال احداث هستند.

عزیز‌پور با بیان اینکه ۲۶ پروژه در سفر هیات دولت به استان مصوب شد، اضافه کرد: در حال حاضر هشت پروژه مصوب شده افتتاح و به بهره‌برداری رسیده است.

وی یادآور شد: ۱۷ پروژه دیگر ورزشی استان نیز بیش از ۵۰ درصد پیشرفت فیزیکی دارند که علت کندی در اجرای آن‌ها، کمبود اعتبارات لازم است.

مدیرکل ورزش و جوانان تصریح کرد: تا هفته گذشته میزان تخصیص‌های ما ۲۱ درصد بوده و اعتبارات لازم برای تکمیل پروژه‌ها را از ردیف‌های متفرقه تأمین می‌کردیم.

این مسئول اضافه کرد: اگر اعتبارات ۱۰۰ درصد تخصیص داده شود، تا پایان سال مالی یعنی تیرماه ۹۵، تمامی پروژه‌های ورزشی استان افتتاح و به بهره‌برداری خواهند رسید.

وی همچنین با اشاره به ورزشگاه ۱۵ هزارنفری خرم‌آباد، گفت: برای ساخت این ورزشگاه، ۲۰ میلیارد تومان اعتبار مصوب داشته‌ایم که ۱۳ میلیارد تومان آن را دریافت کرده‌ایم و برای مابقی مبلغ، مکاتباتی داشتهایم.

عزیزپور اظهار کرد: اعتبارات ملی ما از ۹ میلیارد تومان به 26.5 میلیارد تومان رسیده که بی‌نظیر است.