سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | دوشنبه، ۳۱ خرداد ۱۴۰۰

بهره‌مندی ۱۸۰۰۰ دانش‌آموز بروجردی از گفتمان‌های دینی - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‌مندی ۱۸۰۰۰ دانش‌آموز بروجردی از گفتمان‌های دینی

بهره‌مندی ۱۸۰۰۰ دانش‌آموز بروجردی از گفتمان‌های دینی

طی سال ۹۳ در مجموع ۱۸ هزار دانش‌آموز در قالب ۳۷۰ گفتمان دینی از آموزش‌های لازم بهره‌مند شده‌اند.

حجت‌الاسلام صادق جعفرپور، رئیس اداره تبلیغات اسلامی شهرستان بروجرد،  در گفت‌وگو با خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، از برگزاری ۳۷۰ گفتمان دینی در مدارس این شهرستان طی سال گذشته خبر داد و گفت: گفتمان‌های دینی، یکی از موفق‌ترین طرح‌های فرهنگی اجرا شده توسط سازمان تبلیغات اسلامی است که بحمدالله آثار خوبی را در بین جوانان و دانش‌آموزان، بر جای گذاشته است.

وی افزود: به‌همت اداره تبلیغات اسلامی بروجرد و با همکاری اداره آموزش و پرورش، دانشگاه‌ها و مدارس این شهرستان، طی سال 93 تعداد 18 هزار دانش‌آموز بروجردی از گفتمان‌های دینی بهره‌مند شده‌اند.

جعفرپور ادامه داد: سبک زندگی اسلامی، عفاف و حجاب، ولایت‌مداری و بصیرت، انقلاب اسلامی، مبارزه با ماهواره و آسیب‌های اجتماعی، از موضوعات این برنامه فرهنگی بوده که در هر جلسه، پس از بحث پیرامون موضوع، توسط اساتید گفتمان‌ها به سؤالات شرکت کنندگان پاسخ مناسب، داده شد.

رئیس اداره تبلیغات اسلامی بروجرد با یادآوری این‌که گفتمان‌های دینی، یکی از طرح‌های بسیار خوب برای پاسخگویی به مسائل، شبهات و مشکلات جوانان و نوجوانان است، گفت: عدم اختصاص این طرح به قشر خاصی از جامعه و در ارتباط بودن با همه اقشار جامعه نیز از ویژگی‌های این طرح است که امیدواریم با حمایت مسئولان، بیش از پیش  پاسخگوی نیازهای فرهنگی  شهرستان باشیم.