جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بهره‎برداری از سامانه دیجیتال در سه منطقه شهرستان بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

بهره‎برداری از سامانه دیجیتال در سه منطقه شهرستان بروجرد

بهره‎برداری از سامانه دیجیتال در سه منطقه شهرستان بروجرد

بهره‎برداری از سامانه دیجیتال در سه منطقه شهرستان بروجرد

در مراسمی با حضور نمایندگان شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی ، فرماندار بروجرد ، مدیرکل صدا و سیمای لرستان و جمعی از مسئولین محلی ،  سامانه دیجیتال در سه منطقه شهرستان بروجرد به بهرهبرداری رسید.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان در این آئین گفت: خوشحالیم که در ایام مبارک دهه فجر انقلاب اسلامی، سامانه دیجیتال در روستاهای جعفرآباد و تودهزن و تپه شهدا ی گمنام این شهرستان به بهرهبرداری می رسد .

بازوند با اشاره به اینکه ساکنان این مناطق  و 10 روستای اطراف از این پس میتوانند از 18 کانال تلویزیونی و 19 شبکه رادیویی به صورت کاملا دیجیتال و با کیفیت مطلوب بهرهمند شوند ، گفت : به منظور راهاندازی سامانه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی دراین  سه نقطه بالغ بر500 میلیون تومان هزینه شده است .

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان تاکید کرد: به طور میانگین 92 درصد جمعیت لرستان تحت پوشش سامانه دیجیتال رادیویی و تلویزیونی قرار گرفتهاند.

بازوند با اشاره به اینکه 94 درصد جمعیت شهرستان بروجرد تحت پوشش سامانه دیجیتال قرار گرفتهاند، افزود: به این ترتیب میزان بهرهمندی این شهرستان از ظرفیت یاد شده از میانگین استانی بالاتر است.

وی گفت: امید است که طی سال آینده با تحت پوشش قرار دادن 6 درصد باقی مانده ازشهرستان بروجرد، همه جمعیت این شهرستان از خدمات سامانه دیجیتال بهرهمند شوند.

مدیر کل صدا و سیمای مرکز لرستان به پیگیری و جدیت نمایندگان و دیگر مسؤولان شهرستان بروجرد در راهاندازی سامانه دیجیتال در این شهرستان اشاره و خاطرنشان کرد: این مهم در سایه پیگیری جمعی به وقوع پیوسته است.

دکتر بروجردی نماینده شهرستان بروجرد در مجلس شورای اسلامی و  رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس نیز در این مراسم این اقدام ارزشمند صدا و سیما را در جهت خدمت رسانی به مردم شایسته تقدیر دانست.

دکتر گودرزی دیگر نماینده مردم شریف بروجرد در مجلس شورای اسلامی ضمن قدردانی از صدا و سیمای مرکز لرستان بخاطر تلاش در افزایش پوشش شبکه های دیجیتال در مناطق شهرستان بروجرد گفت :  باید بدانیم که  اینگونه اقدامات و خدمت به مردم عزیز ایران اسلامی  به برکت خون شهدا و ایثار گری آنهاست.