رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

بیان دغدغه و مشکلات مردم فراتر از حواشی سیاسی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیان دغدغه و مشکلات مردم فراتر از حواشی سیاسی است

بیان دغدغه و مشکلات مردم فراتر از حواشی سیاسی است

نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس گفت: همه جریانات سیاسی را نمی‌توان در یک سوی میز قرار داد و مشکلات و مطالبات مردم مهمتر از حواشی سیاسی است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، سید حمیدرضا کاظمی در نشست خبری  با خبرنگاران و اصحاب رسانه شهرستان پلدختر ضمن گرامیداشت روز خبرنگار اظهار داشت: فتیله سیاسی در پلدختر بیشتر از دیگر شهرستان‌های استان است که در این زمینه خبرنگاران و اصحاب رسانه در جهت تقویت وحدت، همدلی و انسجام درون شهرستانی برای بهره‌گیری از ظرفیت‌های موجود و توسعه همه‌جانبه شهرستان به کمک بیایند.

وی ضمن قدردانی از تلاش اصحاب رسانه در انعکاس رویدادها و فعالیت‌های شهرستان پلدختر افزود: عده‌ای درد میز دارند به همین دلیل دنبال اختلاف و فتنه هستند و کار آنها تومار نوشتن بر علیه دیگران است، بهتر است بحث‌های حاشیه‌ای را کنار گذاشته و به کمک هم و برادری در جهت توسعه و پیشرفت شهرستان گام برداشت.

نماینده مردم پلدختر در مجلس بیان کرد: همه جریانات سیاسی را نمی‌توان در یک سوی میز قرارداد و مشکلات و مطالبات مردم مهمتر از حواشی سیاسی است.

وی عنوان کرد: تغییر و تحول مدیران مهم نیست بلکه مشکل اصلی مردم بیکاری و توسعه‌نیافتگی است که باید در جهت رفع آن و پیشرفت شهرستان گام برداشت  و خبرنگاران می‌توانند به این موضوع خدمت بزرگی کنند.

کاظمی تصریح کرد: عده‌ای با گذشت هشت سال پشت میز نشستن حاضر به ترک میز نیستند و به دنبال ایجاد تفرقه و اختلاف هستند.

وی خاطرنشان کرد: اگر مدیری قادر به انجام وظیفه نیست، خود باید استعفا بدهد تا فرد خلاق، خوش‌فکر و توانمند بتواند جایگزین وی شود و با ایجاد وحدت و همدلی  انجام وظیفه کند تا زمینه موفقیت و توسعه فراهم شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس گفت: از خبرنگاران و اصحاب رسانه انتظار می‌رود با وجدان بیدار بنویسند، اگر مدیری کم کاری می‌کند به وی گوشزد کنند و جایی که مدیری کاری انجام می‌دهد و منشأ اثر است با زبان تحسین جهت ادامه خدمت بیشتر وی را تشویق کنند.

وی افزود: خبرنگاران به متن مشکلات مردم بپردازند زیرا نقش آنها در این زمینه بی‌بدیل است و آنان به تفکر جامعه خوراک می‌دهند.

کاظمی اظهار داشت: مدافع حقوق مردم هستم و به عنوان نماینده مردم تلاش می‌کنم صدای مردم مظلوم و محروم پلدختر را به گوش مسئولان برسانم .

وی عنوان کرد: دغدغه اصلی نماینده مردم در مجلس مشکلات و مطالبات و رفع بیکاری و اشتغال است که باید در جهت رفع آن با وحدت و برادری دست به دست هم دهیم.

نماینده مردم پلدختر در مجلس بیان کرد: مدیر اجرایی نیستم اما  به عنوان نماینده و وکیل مردم از هر تربیون و فرصتی برای بیان مسائل و مشکلات مردم استفاده می‌کنم و تا رسیدن به نتیجه از پای نمی‌نشینم.

وی با بیان اینکه اصحاب رسانه و اهل قلم شهرستان در این جایگاه خطیر با انجام وظیفه یکی از پایه‌های وحدت‌بخش در جامعه هستند، افزود: انتظار می‌رود با ایجاد فضایی آرام و منطقی و اسلامی که از آموزه‌های دینی است در جهت وحدت مردم گام بردارید.

کاظمی تصریح کرد: مطلب و خبری که رضایت خدا در آن نیست منتشر نکنیم و تا به یقین نرسیده‌اید، مطلبی را منعکس نکنید که سبب ایجاد شکاف و اختلاف در بین مردم شود.

وی دوره دهم مجلس شورای اسلامی را یکی از بهترین دوره‌ها در استان لرستان دانست و عنوان کرد: نمایندگان مردم در این دوره مجلس برای توسعه و آبادانی و مشکلات مردم  یکصدا هستند.

نماینده مردم پلدختر در مجلس معدل اجرایی و مجمع نمایندگان مردم در استان را مثبت دانست وگفت: معدل مدیریت استان با توجه به سوابق و تجربه مجمع نمایندگان  و در رأس مجموعه اجرایی، استاندار لرستان مثبت است.

در ادامه این مراسم از تلاش خبرنگاران شهرستان پلدختر به مناسبت 17 مرداد روز خبرنگار از سوی نماینده مردم پلدختر و معمولان در مجلس  با اهدای لوح تقدیر تجلیل به عمل آمد.