رونق تولید ملی | جمعه، ۲ اسفند ۱۳۹۸

بیست و چهار هزار نفر به خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر لرستان مراجعه کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیست و چهار هزار نفر به خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر لرستان مراجعه کردند

بیست و چهار هزار نفر به خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر لرستان مراجعه کردند

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان از برپایی ۱۵ خیمه نماز توسط این نهاد برای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: در مجموع بیش از ۲۴ هزار نفر برای اقامه نماز به این خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر لرستان مراجعه کرده‌اند.

به گزارش خبرگزاری بین‌المللی قرآن(ایکنا) از لرستان، مژگان حجاریان، معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان روز دوشنبه، دهم فروردین‌ماه در جلسه ستاد خدمات سفر استان لرستان که در استانداری برگزار شد، از برپایی ۱۵ خیمه نماز توسط جمعیت هلال احمر لرستان برای مسافران نوروزی خبر داد و گفت: در مجموع بیش از ۲۴ هزار نفر برای اقامه نماز به این خیمه‌های نماز جمعیت هلال احمر لرستان مراجعه کرده‌اند.

وی با بیان این‌که برپایی خیمه‌های نماز به‌منظور خدمات‌دهی فرهنگی و اقامه نماز مهمانان نوروزی برپا شده است، افزود: در مجموع طی ایام نوروز بیش از ۱۴۱ هزار مسافر نوروزی به پست‌ها و پایگاه‌های هلال احمر لرستان مراجعه کرده‌اند.

معاون جمعیت هلال احمر لرستان در ادامه به فعالیت ۷۶۸ عضو جوان جمعیت هلال احمر لرستان در قالب اجرای طرح نوروزی اشاره کرد و اضافه کرد: این تعداد در قالب ۱۵ پایگاه ثابت و ۲۶ پایگاه سیار هلال احمر به مسافران نوروزی خدمات‌رسانی کرده‌اند.

معاون جوانان جمعیت هلال احمر لرستان همچنین، از ایجاد ۱۵ فضای دوستدار کودک و مراجعه ۱۰ هزار و ۷۰۰ کودک به این فضاها خبر داد و بیان کرد: همچنین، برپایی ایستگاه‌های سلامت نیز یکی دیگر از اقدامات این نهاد در قالب اجرای طرح نوروزی بوده است.