جهش تولید | جمعه، ۲ آبان ۱۳۹۹

بیشترین تلاش دشمن شبهه‌افکنی در حوزه‎های اعتقادی است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیشترین تلاش دشمن شبهه‌افکنی در حوزه‎های اعتقادی است

بیشترین تلاش دشمن شبهه‌افکنی در حوزه‎های اعتقادی است

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی گفت: بیشترین تلاش دشمن بر علیه جمهوری اسلامی ایران شبهه‌افکنی در حوزه‌های اعتقادی است.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، حجت‌الاسلام والمسلمین سعید شاه‌آبادی در جلسه نشست بصیرتی در جمع فرماندهان پایگاههای ناحیه مقاومت بسیج بروجرد اظهار کرد: تحول کنگره عظیم اربعین حسینی در دنیا بر کسی پوشیده نیست.

وی عنوان کرد: حضور دهها میلیونی شیعیان در همایش اربعین حسینی برای ایرانیان نشانگر اقتدار ولایت است.

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی با اشاره به اینکه پیروی از ولایت برای مسلمانان اقتدار را به دنبال دارد، افزود: پیروی شیعیان از ولایت همایش عظیم اربعین حسینی را رقم زده و این همایش دنیا را شگفت‌زده کرده است.

شاه‌آبادی ادامه داد: حضور میلیونی زائران در کنگره عظیم اربعین امسال بزرگ‌ترین اجتماع تاریخ بشر را رقم زده است.

وی فراوانی تجمعهای کوچک دوست‌داران اهل‌بیت (ع) در قالب حسینیه‌ها و هیئتها را در دنیا بی‌سابقه دانست و خاطرنشان کرد: شمارش تعداد برگزاری این مراسم در طول یک سال در کشور امکان‌پذیر نیست.

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی ولایت را برای شیعیان سرمایهای عظیم و ارزشمند خواند و تاکید کرد: اتفاقات بزرگ در ایران اسلامی به پشتوانه این سرمایه عظیم رقم خورده است.

شاه‌آبادی با اشاره به وحشت دشمنان از حضور ده‌ها میلیونی مسلمانان در کنگره عظیم اربعین حسینی، تصریح کرد: یک تلنگر به این جمعیت میلیونی نابودی دشمنان اسلام را به دنبال دارد.

وی با اشاره به برخی صحنه‌های شگفت‌انگیز همایش عظیم اربعین حسینی، یادآور شد: دشمن رصد این اتفاقات را در دستور کار خود دارد.

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی تاکید کرد: امنیت کنونی جمهوری اسلامی ایران در منطقه به برکت ولایت است.

شاه‌آبادی به انقلاب برخی کشورهای جهان اسلام اشاره و اضافه کرد: عدم توجه آنها به مسئله ولایت طولانی شدن نبرد آنها با دشمنان را به دنبال داشته است

وی با اشاره به اینکه پیروی از ولایت موجب پیروزی ایران اسلامی در هشت سال دفاع مقدس شده است، خاطرنشان کرد: پیروی جوانان از ولایت مانع بازدارنده بزرگی در وارد آمدن خسارات در حوزه‌های مختلف شده است.

رئیس موسسه بین‌المللی غدیر‌شناسی تصریح کرد: تلاش به منظور حفظ و ترویج سرمایه عظیم ولایت ضروری است.

شاه‌آبادی با اشاره به آگاهی دشمنان از سرمایه‌ها و داشته‌های ایران اسلامی، یادآور شد: دشمن میداند محبین اهل‌بیت (ع) سرمایه‌دارترین مردم دنیا هستند.

وی عنوان کرد: مسئولان فرهنگی موظف به رصد دقیق‌تر فعالیتهای ضدولایتی دشمنان هستند.

رئیس موسسه بین‌المللی غدیرشناسی یادآور شد: دشمن با هزینه اعتبارات میلیاردی در داخل کشور به دنبال حذف ولایت است.

شاه‌آبادی با اشاره به اینکه دشمن تنها با دین اسلام کشور ایران دشمنی ندارد، تاکید کرد: وجود ولایت و رهبری انقلاب عامل اصلی هراس دشمن است.

وی به پیروزی انقلاب اسلامی ایران اشاره و اظهار کرد: پیروی از سیره امام حسین(ع) و ظلم‌ستیزی اهل‌بیت(ع) موتور محرک این قیام علیه ظلم و طاغوت بوده است.

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی عنوان کرد: برخی مواقع اتفاقات عظیمی نظیر همایش پیادهروی اربعین حسینی در کنار افتخارآفرینی آفت غرور را به همراه دارد.

شاه‌آبادی با اشاره به اینکه غرور لطمه به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را به دنبال دارد، تاکید کرد: آگاهی ملت ایران نسبت به اینکه دستیابی به هر پیروزی توسط مسلمانان تلاش بیشتر دشمنان را به دنبال دارد، ضروری است.

وی با اشاره به وجود 40 هزار سایت وهابیت فعال ضد ولایت، ادامه داد: این در حالی است که سایتهای فعال شیعیان تنها دو هزار سایت است.

رئیس موسسه بینالمللی غدیرشناسی افزود: این نشاندهنده فعالیت بیشتر و پررنگ‌تر دشمنان است.