جهش تولید | سه‌شنبه، ۶ آبان ۱۳۹۹

بیش از ۱۰۰۰ طرح اشتغال‌زایی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۱۰۰۰ طرح اشتغال‌زایی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

بیش از ۱۰۰۰ طرح اشتغال‌زایی در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان گفت: هزار و ۴۸ طرح اشتغال‌زایی دهه فجر در استان لرستان به بهره‌برداری می‌رسد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد جاسم محمدی فارسانی در جلسه هماهنگی ستاد دهه فجر استان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد اظهار داشت: برنامه‌های دهه فجر امسال را می‌توان با محوریت اقتصاد مقاومتی و فرهنگ فاطمی در استان برگزار کرد.

وی افزود: بنا است در مجموعه امداد استان ظرف 12 روز در کل شهرستان‌های استان بازدید داشته باشیم و در راستای اقتصاد مقاومتی و فرهنگ فاطمی ارائه گزارش دهیم.

مدیرکل کمیته امداد استان لرستان عنوان کرد: در هر شهرستان با فرماندهان و ائمه جمعه دیدار و در پایان با رسانه‌های هر شهرستان نشست خبری برگزار می‌شود.

وی بیان کرد: هدف از انجام این برنامه‌ها آشنایی نسل جوان با انقلاب است و سعی می‌شود در این ایام با خانواده مددجویان دیدار شود.

محمدی فارسانی تصریح کرد: در دهه فجر امسال 116 واحد مسکونی مددجویان افتتاح و هزار و 48 طرح اشتغال‌زایی برای مددجویان به بهره‌برداری خواهد رسید.

مراد روشنی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: دهه فجر امسال 90 برنامه متنوع توسط کمیته ایثار و شهادت در استان لرستان برگزار می‌شود.

وی با اشاره به اینکه باید برنامه‌هایی که در دهه فجر اجرا می‌شود جهت‌گیری داشته باشد افزود: در اجرای این برنامه‌ها باید به بعد مردمی کردن برنامه‌ها توجه شود چراکه اساساً این برنامه‌ها متعلق به مردم است.

مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان لرستان عنوان کرد: اگر به بعد محتوایی و اثربخشی برنامه‌ها توجه شود اجرای برنامه‌ها کیفیت بیشتری خواهند داشت و به‌طورقطع برگزاری یک برنامه باکیفیت بهتر از برگزاری چندین برنامه‌ای است که کیفیت در آن لحاظ نشده است.

وی بیان کرد: در این ایام حداقل هر مدیری از سه تا پنج خانواده شهید دیدار یا تماس تلفنی داشته باشد و به یادواره‌های شهدا به‌ویژه شهدای محله توجه شود.