جهش تولید | دوشنبه، ۵ آبان ۱۳۹۹

بیش از ۲۲ نقطه پرتصادف در سطح محورهای مواصلاتی لرستان اصلاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۲۲ نقطه پرتصادف در سطح محورهای مواصلاتی لرستان اصلاح می‌شود

بیش از ۲۲ نقطه پرتصادف در سطح محورهای مواصلاتی لرستان اصلاح می‌شود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان گفت: بیش از ۲۲ نقطه پرتصادف در سطح محورهای مواصلاتی لرستان اصلاح می‌شود.

علی زندی‌فر در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد، با اشاره به استفاده از فناوری‌های نوین برای افزایش ایمنی راه‌ها در لرستان، اظهار داشت: به زودی اجرای خط سرد دوجزئی برای اولین بار در کشور، در استان لرستان عملیاتی خواهد شد که نقش مهمی در افزایش ایمنی راه‌ها خواهد داشت.

وی با اشاره به اجرای طرح نوروزی، افزود: با توجه به اینکه استان لرستان یکی از پرجاذبه‌ترین استانها در بحث مناطق طبیعی، باستانی و گردشگری است تا قبل از ایام نوروز اطلاع‌رسانی جامع و دقیق مناطق گردشگری با نصب تابلو در سطح محورهای مواصلاتی لرستان انجام می‌شود.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای لرستان عنوان کرد: برای نوروز 96، آسفالت، لکه‌گیری، پر کردن چاله‌ها، به روزرسانی علایم و تابلوها و روشنایی راه‌ها، زیباسازی و بهسازی مبلمان جاده‌ای در دستور کار قرار می‌گیرد.

وی تصریح کرد: همزمان با سی و هشتمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی، اولین کارخانه قیر امولسیون(سازگار با محیط زیست) استان لرستان در روستای چم‌قرق خرم‌آباد به بهره‌برداری رسید، همچنین کلنگ‌زنی ساختمان جدید قرارگاه پلیس راه نیز انجام شد.

زندی‌فر با اشاره به برنامه آشکارسازی تمام نقاط و مقاطع پرتصادف استان، خاطرنشان کرد: در این راستا، مبنای برنامه‌ریزی را بر حذف حداقل دو نقطه پرتصادف در هر شهرستان قرار داده‌ایم.

وی بیان کرد: تا پایان سال 95 بیش از 22 نقطه پرتصادف در سطح محورهای مواصلاتی استان لرستان حذف و اصلاح خواهند شد.