رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

بیش از ۲۶ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان دلفان اختصاص یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۲۶ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان دلفان اختصاص یافت

بیش از ۲۶ میلیارد تومان اعتبار به پروژه‌های عمرانی شهرستان دلفان اختصاص یافت

فرماندار دلفان گفت: امسال ۲۶ میلیارد و ۱۸۴ میلیون تومان اعتبار به فعالیت‌های عمرانی شهرستان دلفان اختصاص یافت.

جعفر طولابی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در دلفان٬ اظهار داشت: در جلسه کمیته برنامه‌ریزی شهرستان دلفان که در فرمانداری شهرستان دلفان برگزار شد، مصوب شد تا درمجموع مبلغ 26 میلیارد و 184 میلیون و 450 هزار تومان اعتبار به  پروژه‌های عمرانی این شهرستان در سال 94 اختصاص داده شود.

وی بابیان اینکه رقم اعتبارت فعالیت‌های عمرانی این شهرستان نسبت به سال گذشته 12 درصد افزایش داشته است، افزود: بر اساس برنامه‌ریزی در سرفصل‌ها سهم هر دستگاه اجرایی اعم از اداره آموزش‌وپرورش٬ میراث فرهنگی٬ بهداشت و درمان٬ کشاورزی٬ راه٬ آب و فاضلاب روستایی توزیع می‌شود.

فرماندار دلفان در رابطه با میزان و محل تأمین این منابع، بیان کرد: از محل اعتبارات استانی حدود 11 میلیارد و 496 میلیون و 450 هزار  تومان  و از محل ماده 180 مبلغ 14 میلیارد و 688 میلیون  تومان برای  فعالیت‌های عمرانی شهرستان دلفان اختصاص‌یافته است.

وی  در رابطه با میزان اعتبار تخصیص‌یافته به فعالیت‌های عمرانی آموزش‌وپرورش دلفان، خاطرنشان کرد: از مجموع اعتبارات عمرانی شهرستان دلفان مبلغ یک میلیارد و 800 میلیون تومان جهت تجهیز٬ تعمیر و نوسازی مدارس به آموزش‌وپرورش اختصاص می‌یابد.