رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۳۰ بهمن ۱۳۹۸

بیش از ۳۰۰ مبلغ دهه فجر به نقاط مختلف استان لرستان اعزام می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۳۰۰ مبلغ دهه فجر به نقاط مختلف استان لرستان اعزام می‌شود

بیش از ۳۰۰ مبلغ دهه فجر به نقاط مختلف استان لرستان اعزام می‌شود

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان گفت: بیش از ۳۰۰ مبلغ و مبلغه دهه فجر به نقاط مختلف استان لرستان اعزام می‌شوند.

حجت‌الاسلام احمدرضا غلامی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در خرم‌آباد به برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان لرستان اشاره کرد و اظهار داشت: بیش از 300 مبلغ و مبلغه دهه فجر در مساجد و روستاهای پرجمعیت، دهستان‌ها، مراکز بخش‌ها اعزام می‌شود که تبیین و اجرای برنامه‌های مختلف فرهنگی، مسابقات فرهنگی مذهبی و سرکشی از خانواده‌های معظم شهدا انجام می‌شود.

وی افزود: جشنواره قرآنی در تمام شهرستان‌های استان برگزار می‌شود که معرفی برنامه‌های قرآنی، تجلیل از چهره‌های برتر قرآنی و محافل انس با قرآن در دهه فجر در سطح استان لرستان برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی، آموزشی و پژوهشی اداره کل تبلیغات اسلامی لرستان عنوان کرد: یادواره شهدای قرآنی با سخنرانی معاون پژوهشی سازمان تبلیغات اسلامی کشور چهاردهم بهمن‌ماه در سالن جهاد کشاورزی خرم‌آباد برگزار می‌شود.

وی اجرای گفتمان‌های دینی، اطلاع‌رسانی و آگاهی بخشیدن به جوانان جهت شناخت هر چه بیشتر شکل‌گیری انقلاب را از دیگر برنامه‌های دهه فجر دانست و بیان کرد: عضویت اداره کل تبلیغات اسلامی استان در همه کمیته‌های ستاد دهه فجر با محوریت کمیته قرآنی، تشکل‌های دینی  و مذهبی، انجمن‌های مذهبی،کانون مداحان و تشکل‌های دینی را از دیگر فعالیت‌های سازمان تبلیغات استان لرستان برشمرد.

وی بابیان اینکه برنامه‌های قرآنی و شب‌های انقلاب با حضور ائمه جماعات در مساجد استان به مناسبت دهه فجر برگزار می‌شود تصریح کرد: دعوت از همه روحانیون، هیئت‌های مذهبی، انجمن‌های اسلامی، تشکل‌های دینی برای حضور پررنگ در دهه فجر به‌ویژه تکمیل جشن انقلاب در روز 22 بهمن انجام می‌شود.