جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه کشاورزی لرستان دریافت شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه کشاورزی لرستان دریافت شد

بیش از ۳۳ میلیارد تومان اعتبار برای حوزه کشاورزی لرستان دریافت شد

رئیس جهاد کشاورزی استان لرستان گفت: ۳۳ میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومان اعتبار امسال از محل پنج درصد اعتبارات ملی برای حوزه کشاورزی لرستان اخذ شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، عبدالرضا بازدار روز دوشنبه در جلسه شورای برنامه ریزی و توسعه استان لرستان که در سالن جلسات استانداری لرستان برگزار شد در رابطه با اعتبارات ملی شناور در پیوست شماره یک قانون بودجه سال 95 اظهارداشت: در این محل این اعتبارات جذب 105 میلیارد تومان اعتبار برای سازمان جهاد کشاورزی و دستگاه‌های تابعه آن پیش بینی شده است.

وی افزود: در حوزه آب و خاک اعتبارات نسبت به سال‌های گذشته رشد خوبی داشته است به طوری که بالغ بر 27 میلیارد تومان از محل پروژه آب و خاک پول جذب شود و 24 میلیارد تومان نیز در حال جذب است.

رئیس جهاد کشاورزی استان لرستان عنوان کرد: از مجموع 105 میلیارد تومان تاکنون 33 میلیارد و 800 میلیون تومان اعتبار وارد استان شده است که در این زمینه جهاد کشاورزی 32 میلیارد و 803 میلون تومان جذب کرده است.

وی با بیان اینکه اداره کل منابع طبیعی، امور عشایری و شیلات استان تاکنون در این زمینه جذبی نداشته است، بیان کرد: اداره کل دامپزشکی استان 421 میلیون تومان جذب کرده است و پیگیری‌هایی در حال انجام تا مجموع مبلغ  105 میلیارد تومان را نهایی کنیم.

رئیس جهاد کشاورزی استان لرستان تصریح کرد: جهاد کشاورزی استان لرستان تاکنون از محل پنج درصد اعتبارات ملی شناور در پیوست شماره یک قانون بودجه سال 95، یک و نیم درصد جذب کرده است.