جهش تولید | یک‌شنبه، ۹ آذر ۱۳۹۹

بیش از ۳۵ هزار نفر به ایستگاه‌های هلال‌احمر استان لرستان مراجعه کردند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۳۵ هزار نفر به ایستگاه‌های هلال‌احمر استان لرستان مراجعه کردند

معاون هلال‌احمر استان لرستان:

مژگان حجاریان با بیان اینکه شانزدهمین طرح ایمنی و سلامت مسافران نوروزی از 26 اسفند 94 آغاز و تا 14 فروردین‌ماه ادامه دارد اظهار داشت: در این طرح، مسافران با مراجعه 14 پست‌های ایمنی و سلامت مسافران نوروزی در لرستان، علاوه بر راهنمایی اماکن گردشگری خدماتی دیگری مانند کنترل فشارخون و تست قند خون، آگاه شدن از شرایط ایمنی جاده‌ها، توزیع بروشورهای بهداشتی و آموزشی، سی دی‌های سلامت دریافت می‌کنند.

وی افزود: امسال 303 برادر و 57 خواهر در حوزه جوانان جمعیت هلال‌احمر لرستان کار خدمات‌رسانی به مسافران نوروزی را انجام می‌دهند.

معاون هلال‌احمر استان لرستان با اشاره به اینکه از 26 اسفند 94 تا روز دوم فروردین 35 هزار و 873 نفر به چادر راهنمای مسافران نوروزی جوانان هلال‌احمر لرستان مراجعه کردند عنوان کرد: در این مدت 472 نفر به پست‌های سیار، هزار و 181 نفر به ایستگاه‌های سلامت مراجعه کردند.

وی با بیان اینکه از 26 اسفند 94 تا دوم فروردین‌ماه هزار و 843 نفر به فضای دوستدار کودک مراجعه کرده‌اند بیان کرد: تعداد مراجعه‌کننده به خیمه نماز نیز دو هزار و 157 نفر بوده است.

حجاریان با اشاره به اینکه در این مدت هزار و 883 مورد تست فشار خون توسط جوانان هلال احمر لرستان انجام شده است تصریح کرد: در این ایام 13 هزار و 723 نقشه و هفت هزار و 770 بروشور بین مسافران نوروزی استان لرستان توزیع‌شده است.