سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | یک‌شنبه، ۲۲ فروردین ۱۴۰۰

بیش از ۳ میلیارد تومان برای ساخت مدرسه ۱۸ کلاسه خرم‌آباد هزینه شد - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۳ میلیارد تومان برای ساخت مدرسه ۱۸ کلاسه خرم‌آباد هزینه شد

بیش از ۳ میلیارد تومان برای ساخت مدرسه ۱۸ کلاسه خرم‌آباد هزینه شد

مدیرکل آموزش ‌و پرورش لرستان گفت: ۳ میلیارد و ۸۵ میلیون تومان برای ساخت مدرسه ۱۸ کلاسه زینبیه و حضرت فاطمه زهرا (س) خرم‌آباد هزینه شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، گودرز کریمی فر ظهر روز سه شنبه در مراسم افتتاح مدرسه 18 کلاسه برکت زینبیه و حضرت فاطمه زهرا (س)، اظهار داشت: اعتقاد آموزش‌وپرورش به تعامل و توسعه مشارکت در همه دستگاه‌های حقیقی، حقوقی و توسعه مشارکت به‌عنوان یک سیاست در آموزش‌وپرورش همیشه موجود باشد.

وی با اشاره به اینکه معتقدیم آموزش‌وپرورش بزرگ‌ترین فصل مشترک حاکمیت و ملت است، افزود: اعتقاد ما بر این است که تنگناهای مالی زیادی در آموزش‌وپرورش وجود دارد که این تنگناهای مالی را باید با مشارکت فکری و مالی خیران و دستگاه حقیقی و حقوقی مانند بنیاد برکت حل کنیم.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان بیان کرد: از سیاست‌های جدی آموزش‌وپرورش ارتقا کیفیت آموزشی و ایجاد فرصت‌های عادلانه برای دسترسی به آموزش‌وپرورش یا همان عدالت آموزشی، ساماندهی بهینه نیروی انسانی،توسعه مشارکت‌های مردمی، مدرسه بانشاط، توجه به بهسازی و زیباسازی فضاهای آموزشی است.

وی ضمن تشکر از مشارکت مؤثر و اقدامات نو دوستانه بنیاد برکت، عنوان کرد: بنیاد برکت توانست در مناطق محروم و کمتر توسعه‌یافته استان حامی خوبی برای آموزش‌وپرورش باشند.

کریمی فر با اشاره به اینکه توجه به هوشمند سازی مدارس، کیفی کردن دوره‌های ضمن خدمت، توجه به جشنواره‌های علمی از سیاست‌های جدی آموزش‌وپرورش استان است، تصریح کرد: فراهم بودن زیرساخت کار سبب اجرایی شدن این برنامه‌ها می‌شود و با فراهم شدن زیرساخت کار نیز با  کمک همکاران، دوستان و خیرین می‌توانیم در توسعه فضاهای آموزشی توفیقات خوبی داشته باشیم.

وی بابیان اینکه انسان زاییده شرایط نیست اما خالق شرایط است، گفت:  در آموزش‌وپرورش باید حماسه‌ای تحت عنوان «حماسه مدرسه‌سازی» خلق کنیم که این حماسه نیز با عمل، فکر و با برنامه‌ریزی‌های کوتاه‌مدت، میان‌مدت و بلندمدت محقق می‌شود.

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان عنوان کرد: مدرسه 18 کلاسه زینبیه  و حضرت فاطمه زهرا (س) خرم‌آباد در چهار طبقه بااعتباری بالغ‌بر سه میلیارد و 85 میلیون تومان با همکاری بنیاد برکت و نوسازی مدارس افتتاح شد.