رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۲۵ مهر ۱۳۹۸

بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان اجرا شد‌ - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان اجرا شد‌

بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز در استان لرستان اجرا شد‌

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان گفت: بیش از ۵۶۰ کیلومتر شبکه گاز تا پایان آذرماه امسال در استان لرستان اجرا شده است.

به گزارش خبرگزاری  تسنیم از خرم‌آباد، حشمت اله شمس خرم‌آبادی اظهارداشت: بیش از 560 کیلومتر شبکه گاز در 9 ماه امسال در استان لرستان اجرا شده که 140 کیلومتر بیش از مدت مشابه سال قبل بوده است.

وی افزود: در 9 ماه امسال ظرفیت پذیرش بیش از 22 هزار مشترک ایجادشده و 19 هزار و 200 مشترک نیز به جمع مشترکان گاز استان افزوده‌ شده‌ است.

مدیرعامل شرکت گاز استان لرستان با اشاره به اینکه هم‌اکنون بیش از 463 هزار مشترک گاز در استان از خدمات شرکت گاز استفاده می‌کنند عنوان کرد: در 9 ماه امسال حدود 11 هزار  انشعاب نیز نصب و انشعابات نصب‌شده در کل استان به بیش از 227 هزار مورد افزایش‌یافته است.

وی بیان کرد: در این مدت شرکت گاز استان توانسته 18 هزار و 500 خانوار جدید را زیرپوشش گاز قرار دهد و تعداد کل خانوار زیرپوشش به 458 هزار خانوار افزایش یابد.

شمس خرم‌آبادی با بیان اینکه همه شهرهای بزرگ و پرجمعیت استان به‌طور کامل از نعمت گاز برخوردار شده‌اند، تصریح کرد: گازرسانی به دو شهر درب گنبد و شول‌آباد  نیز در مرحله مطالعاتی بوده و در آینده کل جمعیت شهری استان از گاز طبیعی برخوردار می‌شوند.

وی در رابطه با گازرسانی به روستاها نیز اظهار داشت: هم‌اکنون بیشتر توان شرکت گاز استان صرف توسعه گازرسانی به روستاهای استان شده که امید می‌رود در آینده نزدیک جمعیت روستایی زیرپوشش گاز افزایش چشمگیری پیدا کند.