رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۱ اسفند ۱۳۹۸

بیش از ۷۸‌ هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان اسکان داده شدند - نمایش محتوای خبر

 

 

بیش از ۷۸‌ هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان اسکان داده شدند

بیش از ۷۸‌ هزار مسافر نوروزی در مدارس لرستان اسکان داده شدند

مدیرکل آموزش‌وپرورش لرستان گفت: ۷۸ هزار و ۵۹۱‌ مسافر نوروزی در قالب ۲۵‌ هزار و ۹۰۸‌ خانوار در آموزش وپرورش لرستان اسکان داده شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم آباد،  به نقل از روابط عمومی آموزش وپرورش لرستان، رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان اظهار داشت: 78 هزار و 591‌ مسافر نوروزی در قالب 25‌ هزار و 908‌ خانوار در آموزش وپرورش لرستان اسکان داده شد.

وی افزود: شش هزار و 204 مسافر در قالب دو هزار و 99 خانوار مربوط به 24ساعت اخیر است.

رئیس ستاد اجرایی خدمات سفر آموزش و پرورش لرستان عنوان کرد: تمام تلاش آموزش‌وپرورش بر فراهم کردن رفاه مسافران نوروزی معطوف شده و در این راستا از تمام ظرفیت ها استفاده می شود.

وی به نظارت مستمر شش گروه از کارشناسان اداره ارزیابی عملکرد و اداره تعاون و امور رفاهی بر عملکرد مراکز اسکان اشاره کرد و گفت : به منظور خدمات رسانی مطلوب و شایسته به مهمانان نوروزی به طور روزانه بر عملکرد این مراکز نظارت می شود.

کریمی‌فر خاطرنشان کرد: نظرات و پیشنهادات مسافران نوروزی از طریق سامانه ارتباطی پیام کوتاه و فرم های نظرسنجی دریافت و بررسی می‌شود.

وی به جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که به ریاست استاندار تشکیل‌شده، اشاره کرد و افزود: استاندار لرستان  در این جلسه برای تجهیز مراکز اسکان در سالهای آتی قول مساعدت داده است.