رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

بیمارستان آیت‌الله بروجردی تا شهریورماه افتتاح می‌شود - نمایش محتوای خبر

 

 

بیمارستان آیت‌الله بروجردی تا شهریورماه افتتاح می‌شود

بیمارستان آیت‌الله بروجردی تا شهریورماه افتتاح می‌شود

فرماندار بروجرد از افتتاح بیمارستان آیت الله بروجردی این شهرستان تا شهریور ماه امسال خبر داد.

به گزارش خبرنگار مهر، مسلم پورقاسمیان ظهر سه شنبه در جلسه ثبت وقایع حیاتی شهرستان بروجرد در فرمانداری با اشاره به وضعیت اقتصادی موجود در کشور افزود: متاسفانه در دو سال گذشته اثرات تحریم به شدت بر اقتصاد کشور تاثیر گذاشته و همین امر موجب سهولت در اجرای طرح ها و برنامه های دولت شده است.

وی اظهار داشت: دادن تسهیلات به جوانان و رفع موانع آنها به عهده دولت است و همین امر باعث شد تا میانگین سن ازدواج در کشور به ۳۰ سال به بالا برسد و عمر جمعیت کشور روند صعودی به خود گیرد.

فرماندار بروجرد بد قولی آمریکا و طرف های غربی را در به فرجام رسیدن برجام از مهمترین دغدغه های اقتصادی برشمرد و افزود: اگر طرفین به قول و قرار خود پایبند باشند و تحریم ها برداشته شود و قیمت نفت افزایش یابد دولت در همه زمینه ها به خصوص در اختیار دادن امکانات لازم برای رفاه جامعه به جوانان از هیج کوششی دریغ نخواهد کرد.

پورقاسمیان نفت را تنها سرمایه و منبع درآمد ایران دانست و گفت: در حال حاضر که قیمت نفت روند کاهشی به خود گرفته و کشورهای دنیا معاملات تجاری خود را با ایران کاهش داده اند و دولت مجبور به تحمل این سختی هااست تا با رفع تحریم ها به نقطه عطف و رونق اقتصادی دست یابیم.

وی در بخش دیگری از سخنان خود از تکمیل و راه اندازی بیمارستان آیت الله بروجردی در شهریورماه امسال خبر داد و افزود: اگر تا به حال در ساخت و تکمیل این مرکز درمانی وفقه ای صورت گرفته به دلیل کمبود بودجه لازم از سوی دستگاههای اجرایی و وزارت خانه مربوطه بوده است.

فرماندار بروجرد وضعیت دو بیمارستان قدیمی شهر را نامناسب دانست و اظهار داشت: امیدواریم در آینده ای نزدیک با بودجه بندی مناسب از سوی وزات بهداشت، بتوانیم این دو محل درمانی را از نو باسازی کنیم.

پورقاسمیان صدور آنی شناسنامه در بیمارستان را یکی دیگر از خدمات دولت الکترونیک برشمرد و افزود: ثبت احوال، از ثبت نام هایی که زیبنده افراد نیست خودداری و با استفاده از نام ها و القاب مبارک ائمه نسل آینده کشور را با نام این عزیزان متبرک کند.