جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

بیکاری در شهرستان بروجرد به حد بحران رسیده است - نمایش محتوای خبر

 

 

بیکاری در شهرستان بروجرد به حد بحران رسیده است

بیکاری در شهرستان بروجرد به حد بحران رسیده است

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد گفت: وضعیت بیکاری در شهرستان بروجرد به حد بحران رسیده و کسی نمی‌تواند این مسئله را نادیده بگیرد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، مجید سوری روز دوشنبه در دومین مجمع مشورتی بسیج این شهرستان با اشاره به وضعیت بیکاری موجود در شهرستان بروجرد اظهار داشت: امروز وضعیت بیکاری در شهرستان بروجرد به حد بحران رسیده و کسی نمی‌تواند این امر را نادیده بگیرد.

وی با اشاره به معضل تعطیلی فراگیر کارخانجات صنعتی مهم این شهرستان افزود: مهم‌ترین کارخانجات این شهرستان در حال حاضر یا تعطیل و یا نیمه تعطیل است و یا به‌طور کامل از ظرفیت آن‌ها استفاده نمی‌شود و رفع چنین بحران‌هایی نیاز به تلاش و همت جهادی تمامی مدیران و مسئولان دارد.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با تأکید بر لزوم بهره‌گیری از ظرفیت نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای رفع این مشکلات بیان کرد: بسیاری از مشکلات موجود راهکاری در شهرستان ندارند و نیاز است تا در محافل ملی همچون مجلس شورای اسلامی راهکار رفع مشکل دریافت کنند بنابراین باید از این ظرفیت‌ها برای حل مشکلات جامعه کارگری شهرستان بروجرد کمال بهره‌برداری را برد.

وی با اشاره به وضعیت موجود در حوزه بهداشت و درمان این شهرستان عنوان کرد: وضع موجود فعلی ر این حوزه وضع مطلوبی نیست و باوجود اتفاقات خوبی که قرار است در آینده با افزوده شدن مراکز درمانی و بیمارستانی بیفتد اما نیاز است مشکلات امروز مراکز درمانی و بهداشتی این شهرستان تا رسیدن به وضع مطلوب مرتفع شود.

سوری از آمادگی مجموعه ناحیه مقاومت بسیج این شهرستان به فعالیت در قالب هیئت‌های اندیشه‌ورز خبر داد و افزود: بر این اساس این مجموعه اعلام آمادگی خود را در راستای یاری‌رساندن به‌تمامی دستگاه‌های اجرایی در اجرای برنامه‌های عمرانی و سازندگی همچون فعالیت قرارگاه سازندگی خاتم‌الانبیا(ص) اعلام می‌کند.

وی اضافه کرد: این مجموعه آمادگی کامل دارد تا با استفاده از تمامی ظرفیت‌ها و در حد توان خود با شراکت در زمینه عمران و سازندگی مشکلات رایج را با کمک دیگر دستگاه‌های اجرایی رفع کند.

فرمانده ناحیه مقاومت بسیج بروجرد با اشاره به لزوم مردمی ساختن اقتصاد تصریح کرد: ظرفیت بسیج ظرفیت عظیمی است که می‌توان از آن در راستای مردمی کردن اقتصاد بهره برد.