جهش تولید | سه‌شنبه، ۴ آذر ۱۳۹۹

تاکید بر محکوم کردن جنایات وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی و ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت اسلامی - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید بر محکوم کردن جنایات وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی و ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت اسلامی

تاکید بر محکوم کردن جنایات وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی و ادامه حمایت از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت اسلامی

در روز قدس مردم همیشه در صحنه لرستان در حالی که دست نوشته هایی در حمایت از مردم مظلوم فلسطین در دست داشتند، چون موجی خروشان به حرکت در آمدند و با سردادن شعارهای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسرائیل، کشتار بی رحمانه زنان و کودکان بی دفاع غزه را محکوم و بر آزادی قدس شریف تاکید کردند.

در ادامه این مراسم راهپیمایان، قعطنامه ای در ده بند قرائت کردند که در آن ضمن محکوم کردن جنایات وحشیانه ی رژیم غاصب صهیونیستی، بر ادامه حمایت خود از مردم مظلوم فلسطین و مقاومت اسلامی تاکید کردند.

در این قطعنامه آمده است ما با شرکت در راهپیمایی سراسری و دشمن شکن روز جهانی قدس که تجلیگاه مکتب مقاومت و نه گفتن به شیطان اکبر و مظهر بیزاری از اسرائیل غاصب است، مواضع خود را با بانگ رسای توحیدی الله اکبر و خامنه ای رهبر اعلام می داریم .

همچنین فتنه تروریست های تکفیری، سلفی در عراق و سوریه را حاصل نقشه مشترک آمریکا، رژیم صهیونیستی و ارتجاع منطقه برای تضعیف محور مقاومت اسلامی و ایجاد اختلاف و تفرقه بین مسلمین دانسته و از آحاد امت اسلامی می خواهیم وحدت، اهداف و راهبرد های دشمن را باطل و عقیم سازند .

در بخش دیگر این قطعنامه تاکید شده است از همه دستگاه ها و نهادها و نیز همه دلسوزان و جریان های معتقد به نظام می خواهیم با هوشیاری و هوشمندی و نقش آفرینی در عرصه جهاد اکبر به مسئولیت های خطیر خود در برابر توطئه نفوذ، تقویت تولید داخلی و اقتصاد مقاومتی، هوشیاری و بیداری در برابر حیله دشمن در دوره پسا برجام عمل نمایند.