جهش تولید | پنج‌شنبه، ۲ بهمن ۱۳۹۹

تاکید سردار نقدی بر راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک - نمایش محتوای خبر

 

 

تاکید سردار نقدی بر راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک

تاکید سردار نقدی بر راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک

رئیس سازمان بسیج مستضعفان بر لزوم راه‌اندازی بنگاه‌های کوچک و زود بازده تاکید کرد.

به گزارش تابناک لرستان، سردار محمدرضا نقدی در جلسه شورای اداری پلدختر با بیان اینکه افزایش تولید موجب مهار تورم می شود، بر لزوم راه اندازی بنگاه‌های کوچک تاکید کرد.

وی با بیان اینکه مشکل کشور رکود و تورم گفت: راهی که کارشناسان بسیجی توصیه می کنند این است که باید تولید را بالا برد تا تورم مهار شود.

سردار نقدی با تاکید بر شکوفایی ظرفیت های نهفته ای که بدون سرمایه گذاری می توانند تولید کنند افزود: طی سه سال اخیر بسیجیان در شهرهای مختلف این کار را انجام داده و واحدهای تولیدی کوچک با سرمایه اندک راه انداخته اند.

رئیس سازمان بسیج مستضعفان با اشاره به راه اندازی مشاغل ساده خانگی از جمله تولید کود غنی شده بیولوژیکی و طبیعی به جای کود شیمیایی گفت: هم اکنون مصرف کود شیمیایی بالا بوده و محصولات طبیعی نیستند که این امر عامل بسیاری از بیماریها و سرطان ها است.

سردار نقدی با بیان اینکه داوطلبان زیادی در زمینه تولید قارچ، ماهی، عسل و زعفران پیدا شدند و در این قسمت نیز کارهای خوبی انجام شد تصریح کرد این فعالیت ها بارمالی برای دولت در عرض سه سال گذشته نداشته است و نشان می دهد که حرکت در مسیر تحقق اقتصاد مقاومتی شدنی است.