سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | چهارشنبه، ۲۵ فروردین ۱۴۰۰

تا پایان دولت یازدهم 20 هزار تخت بیمارستانی در کشور افتتاح می شود - نمایش محتوای خبر

 

 

تا پایان دولت یازدهم 20 هزار تخت بیمارستانی در کشور افتتاح می شود

تا پایان دولت یازدهم 20 هزار تخت بیمارستانی در کشور افتتاح می شود

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی گفت: تا پایان دولت یازدهم 20 هزار تخت بیمارستانی در کشور افتتاح می شود.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، دکترقاضی زاده هاشمی در حاشیه بازدید ازبیمارستان شهدای عشایر خرم آباد با اعلام اینکه هم اکنون در کشور ساخت 20 هزار تخت بیمارستانی در دست اجراست افزود: تلاش می کنیم همه این تخت ها تا پایان دولت یازدهم به بهره برداری برسند.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی گفت: در دولت گذشته سالانه 2 هزار تخت بیمارستانی به بهره برداری رسیده و ما تلاش می کینم این میزان را به سالانه 5 هزار تخت برسانیم.

آقای قاضی زاده هاشمی افزود: با برنامه ریزی انجام شده تا پایان دولت یازدهم در هیچ روستای کشور مشکل خانه بهداشت نخواهیم داشت.

وزیر بهداشت درمان و آموزش پزشکی با اعلام اینکه در یک سال و نیم گذشته هزار و 500 خانه بهداشت روستایی ایجاد شده است افزود: تا مهرماه امسال این تعداد به 2 هزار خانه بهداشت خواهد رسید.

آقای قاضی زاده هاشمی همچنین درخصوص تکمیل بیمارستان 240 تخت خوابی جایگزین شهدای عشایرخرم آباد که هم اکنون 20 درصد پیشرفت کاری دارد گفت: با اعتبارات کنونی، تکمیل این بیمارستان 15 سال طول خواهد کشید اما با قراردادی که با قرارگاه خاتم الانبیاء داریم تا سال آینده این طرح تکمیل خواهد شد.

وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی به منظور افتتاح بزرگترین کلینیک دندانپزشکی کشور در بروجرد سفری یک روزه به لرستان کرده است .