جهش تولید | چهارشنبه، ۱ بهمن ۱۳۹۹

تجلیل از برگزیدگان مرکز لرستان در جشنواره نوزدهم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از برگزیدگان مرکز لرستان در جشنواره نوزدهم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها

تجلیل از برگزیدگان مرکز لرستان در جشنواره نوزدهم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها

در مراسمی با حضور استاندار لرستان از  برگزیدگان شبکه افلاک در جشنواره نوزدهم تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استانها تجلیل شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، در این جلسه که مدیرکل ، قائم مقام ، معاونین ، مدیران و برنامه سازان مرکز لرستان نیز حضور داشتند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان ضمن تشکر از حضور استاندار لرستان ، نگاه مثبت رسانه ایشان را ستود و افزود : بایستی از فرصت فراهم شده برای توسعه استان به نحو احسن استفاده نمود.

بازوند همچنین گزارشی از حضور موفق صدا و سیمای لرستان در جشنواره  نوزدهم مراکز استان ها ارائه نمود.

 بازوند استاندار لرستان نیز ضمن تبریک موفقیت صدا و سیمای لرستان در این جشنواره ، این موفقیت را متعلق به همه مردم استان دانست و گفت: بایستی همه مردم و مسئولین استان خود را در این موفقیت سهیم بدانند.

استاندار لرستان در بخش دیگری از سخنان خود گفت : توسعه استان ، رفاه و پیشرفت روز افزون مردم از دغدغه های اصلی مدیریت ارشد استان میباشد.

وی افزود : این توسعه بایستی پله به پله صورت گیرد و کاری نیست که بتوان آنرا به یکبار انجام داد.

بازوند اضافه کرد : شرط اصلی توسعه استان ایجاد زیر ساخت ها و فراهم آوردن شرایط سرمایه گذاری در استان است و این مهم بدون حضور مردم امکان پذیر نمی باشد.

استاندار لرستان با اشاره به سیاست ها ی کلی  اقتصاد مقاومتی که توسط مقام معظم رهبری ابلاغ شده اند افزود : نقش اصلی در نیل به اهداف اقتصاد مقاومتی به مردم داده شده است و صدا و سیما نیز با فرهنگ سازی ، ترغیب و تشویق مردم و نشان دادن کار ها و خدمات انجام شده سهم بسزایی ایفا می نماید.

 در پایان این مراسم از برگزیدگان  شبکه افلاک در جشنواره نوزدهم  تولیدات رادیویی و تلویزیونی مراکز استان با اهداء لوح و هدایایی تجلیل به عمل آمد.