رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

تجلیل از قاریان قرآن کریم در صدا و سیمای لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تجلیل از قاریان قرآن کریم در صدا و سیمای لرستان

تجلیل از قاریان قرآن کریم در صدا و سیمای لرستان

مراسم تجلیل از قاریان و دست اندر کاران جزء خوانی قرآن کریم رمضان المبارک 1438 با حضور مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان ، فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد ، مدیرکل و معاونین صدا و سیمای مرکز لرستان در سالن جلسات این مرکز برگزار شد .

 به گزارش روابط عمومی مرکز لرستان ، بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان با اشاره به مناسبت روز مقاومت اسلامی  و سالروز پیروزی حزب الله  لبنان در جنگ 33 روزه و گرامیداشت این روز افزود : همه نظام سلطه و ارتجاع منطقه دست به دست هم داده بودند تا مقاومت اسلامی را از بین ببرند ولی با جانفشانی و رشادت سربازان سرافراز ولایت ، اسراییل شکست خورد و ابهت پوشالی آن  در هم شکسته شد و حزب الله به عنوان قدرت برتر در میان اعراب معرفی شد.وی همچنین یاد و خاطره شهید حججی سردار مظلوم مدافع حرم را گرامیداشت. مدیرکل صدا و سیمای لرستان ضمن تشکر از سازمان تبلیغات اسلامی ، سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ، بسیج و آحاد مردم شرکت کننده در جمع خوانی قرآن کریم گزارشی از برنامه ریزی های انجام شده برای برگزاری باشکوه جمع خوانی قرآن کریم امسال ارائه نمود.

 حجت الاسلام مهدوی مدیرکل تبلیغات اسلامی لرستان نیز ضمن تشکر از تلاش های مدیرکل و کار کنان صدا و سیمای مرکز لرستان برای نشر فرهنگ قرآنی ، برجسته شدن جزء خوانی قرآن کریم در میان سایر استانها را نتیجه همدلی و همراهی همه ارگانها و نهاد های دست اندر کار دانست و افزود : با وحدت و همدلی  می توان به همه قله های افتخار دست پیدا کرد .وی افزود : قاریان جزء اقشار تاثیر گذار جامعه هستند که می توانند به عنوان یک الگوی مناسب به عینیت   پیدا کردن دین و قرآن در زندگی روز مره مردم کمک شایانی نمایند.

سرهنگ  بازگیر فرمانده سپاه ناحیه خرم آباد نیز تدبر و عمل به قرآن را به عنوان دستور العمل زندگی بشر ، بهترین راه انسان سازی دانست و افزود : برنامه هایی مثل جزء خوانی در ماه مبارک رمضان می تواند به عنوان یکی از بهترین راههای مقابله با نفوذ فرهنگی دشمن و جنگ نرم مورد بهره برداری  قرار گیرد.

 در پایان این مراسم نیز با اهداء لوح و هدایایی از قاریان و دست اندر کاران برگزاری جزء خوانی قرآن کریم و همچنین از تعدادی از بازنشستگان صدا و سیمای لرستان تجلیل به عمل آمد.