رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تجهیز ۱۰۵ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در پلدختر - نمایش محتوای خبر

 

 

تجهیز ۱۰۵ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در پلدختر

تجهیز ۱۰۵ کلاس برای اسکان مسافران نوروزی در پلدختر

مدیر آموزش و پرورش پلدختر گفت: در طرح اسکان نوروزی سال ۹۵ تعداد۱۴ مدرسه با ۱۰۵ کلاس درس به منظور اسکان و رفاه حال مسافران نوروزی در این شهرستان تجهیز شده است.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از پلدختر، علیرضا افتخاری در جمع خبرنگاران شهرستان پلدختر از آمادگی این شهرستان برای آمادگی پذیرش مسافران نوروزی خبر داد و اظهار داشت: زمان اسکان مسافران نوروزی در مدارس شهرستان از تاریخ 28 اسفند ماه 94 تا 13 فروردین ماه سال 95  تا پایان تعطیلات نوروزی است و در این راستا تمهیدات لازم شامل تجهیز کلاس‌ها به امکانات اولیه اندیشیده شده است .

وی برلزوم ضرورت خدمت‌رسانی هر چه بهتر به مسافران نوروزی تاکید کرد و افزود: ارتقای سطح کیفی و کمی خدمت‌رسانی به فرهنگیان از اهداف مهم ستاد اسکان آموزش و پرورش پلدختر است .

مدیر آموزش و پرورش پلدختر بیان کرد: با توجه به وضعیت مطلوب آب و هوایی و آثار تاریخی و دیدنی شهرستان همه ساله در تعطیلات نوروز شمار زیادی مسافر و میهمانان و گردشگر به ویژه همکاران فرهنگی به این شهرستان سفر می‌کنند .

وی با بیان این که ستاد اسکان مسافران نوروزی در میدان شهید بهشتی شهر پلدختر تشکیل شده است عنوان کرد: ستاد اسکان مدیریت آموزش و پرورش با تجهیز و راه‌اندازی مراکز و مدارس به صورت شبانه‌روز آماده ارائه خدمات اسکان و پذیرایی به میهمانان نوروزی به ویژه فرهنگیان است.

افتخاری گفت: سال 94،  10 هزار مسافر در مدارس شهرستان پلدختر اسکان یافته بودند که پیش بینی می‌شود سال آینده  این میزان َبه 11 هزار مسافر برسد.

وی تصریح کرد: پیش‌بینی شده است که در نوروز 95 در مقایسه با سال 94 اسکان مسافران نوروزی در مدارس شهرستان پلدختر 10 درصد افزایش یابد.

وی خاطر نشان کرد: اوج مسافران نوروزی در شهرستان پلدختر دوم تا ششم و نهم و یازدهم فروردین ماه نسبت به سایر روزهای تعطیلات نوروز بیشتر است.

افتخاری اظهار داشت: مدیران مدارس و عوامل اجرایی ستاد اسکان آموزش و پرورش شهرستان باید برای خدمات رسانی بهتر به مسافران و میهمانان نوروزی هماهنگی های لازم در جهت رفع نواقصات و کمبودها به عمل آوردند و موارد ایمنی و امنیتی مدارس در طول تعطیلات نوروزی را رعایت کنند.

مدیر آموزش و پرورش پلدختر  به تکریم و ارائه خدمات رفاهی به عموم مردم و میهمانان نوروزی اشاره کرد وگفت: در ارائه خدمات مطلوب به مسافران نوروزی ، همکاری و حمایت همه دستگاه های اجرایی شهرستان لازم و ضروری است.

شهرستان پلدختر با جمعیتی بیش از 80 هزار نفر در 110 کیلومتری جنوب استان لرستان و در مسیر جاده اصلی و ترانزیتی قرار دارد.