جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو توجه به تولیدات داخلی است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو توجه به تولیدات داخلی است

تحقق اقتصاد مقاومتی در گرو توجه به تولیدات داخلی است

امام جمعه بروجرد تحقق اقتصاد مقاومتی را در گرو توجه به تولیدات داخلی عنوان کرد.

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام حسن ترابی صبح شنبه در دیدار با مدیر كل استاندارد لرستان اظهار داشت: اولویت اول كشور، مسئله اقتصادی بوده و با توجه به نامگذاری سال جاری به نام «اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل» و تاكید مقام معظم رهبری، راه تقویت اقتصاد، تقویت تولید داخلی است.

وی افزود: برای تحقق اقتصاد مقاومتی همه باید وارد كار شوند و سازمان ملی استاندارد یكی از مخاطبان اصلی سیاست های اقتصاد مقاومتی است.

امام جمعه بروجرد عنوان كرد: استاندارد به عنوان یک نهاد نظارتی باید در افزایش كیفیت كالاهای داخلی قدم بردارد تا محصولات داخلی بتوانند توان رقابت با محصولات خارجی را داشته باشند.

حجت الاسلام ترابی گفت: تولید كالاهای باكیفیت در داخل كشور و استفاده مردم از این تولیدات، برای رونق اقتصادی لازم بوده و به عبارتی فرهنگ استاندارد باید در بین مردم حاكم شود.

در ادامه امام جمعه بروجرد از تلاش و خدمات اداره كل استاندارد لرستان و همچنین رئیس اداره استاندارد بروجرد و كاركنان شهرستان در راستای رسیدن به اهداف سازمانی تقدیر كرد.

مرضیه قنبریان مدیر کل استاندارد لرستان نیز در این دیدار ضمن تشكر از توجه امام جمعه بروجرد به مقوله استانداردسازی، برنامه های استاندارد در سال جاری را بیان كرد.

وی با اشاره به اهمیت استاندارد در زندگی مردم، گفت: برای ترویج فرهنگ استاندارد باید از تمام ظرفیت ها استفاده شود و ائمه جمعه در این خصوص نقش موثری دارند.

در این دیدار كه در دفتر امام جمعه برگزار شد، رئیس اداره استاندارد شهرستان بروجرد به بیان عملكرد اداره بروجرد در سال ۹۴ پرداخت.