رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

تحقق شعار امسال فرصتی بی بدیل برای توسعه لرستان است - نمایش محتوای خبر

 

 

تحقق شعار امسال فرصتی بی بدیل برای توسعه لرستان است

تحقق شعار امسال فرصتی بی بدیل برای توسعه لرستان است

استاندار لرستان تحقق شعار "دولت و ملت، همدلی و هم زبانی" را فرصتی بی بدیل برای توسعه لرستان دانست.

به گزارش خبرنگار مهر، هوشنگ بازوند ظهر دوشنبه در گفتگو با خبرنگاران با اشاره به نامگذاری سالجاری به نام "دولت و ملت، همدلی و همزبانی" افزود: انتخاب شعار سال با یک پشتوانه و عقبه کارشناسی فراوان صورت می گیرد و شعار امسال نیز مکمل شعار سالهای گذشته است.

استاندار لرستان با بیان اینکه تحقق اهداف شعارهای سالهای گذشته نیز در گرو همدلی و همزبانی دولت و ملت است ادامه داد: تحقق شعار امسال فرصت بسیار خوبی برای توسعه پایدار کشور در ابعاد مختلف است.

بازوند با بیان اینکه توسعه و پیشرفت روز افزون ایران اسلامی یاس و ناامیدی دشمنان را به دنبال خواهد داشت افزود: از سوی دیگر شعار امسال برای توسعه لرستان یک مسیر راهنما و فرصت بی بدیل است.

وی ادامه داد: همدلی و همزبانی دولتمردان و آحاد مردم لرستان کمک می کند به اهداف از پیش تعیین شده در راستای توسعه استان دست پیدا کنیم.

استاندار لرستان با تاکید بر لزوم فراهم آوردن زمینه مشارکت مردم در توسعه و سازندگی استان یادآور شد: تحقق این امر می تواند منجر به رونق اقتصادی و توسعه استان در ابعاد مختلف شود.

بازوند با اشاره به برگزاری دو انتخابات بسیار مهم طی امسال در کشور یادآور شد: امسال ایران اسلامی شاهد برگزاری دو انتخابات مجلس شورای اسلامی و خبرگان رهبری خواهد بود.

وی افزود: تحقق شعار همدلی و همزبانی ملت و دولت در برگزاری باشکوه انتخابات و مشارکت گسترده مردم بسیار مهم و ارزشمند است.

استاندار لرستان همچنین به ابعاد اجتماعی تحقق شعار سال اشاره کرد و بیان داشت: تحقق همدلی و همزبانی در این بخش منجر به مهندسی اجتماعی در سطح استان خواهد شد.