جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تدارک صدا و سیما ی مرکز لرستان برای هفته بسیج - نمایش محتوای خبر

 

 

تدارک صدا و سیما ی مرکز لرستان برای هفته بسیج

تدارک صدا و سیما ی مرکز لرستان برای هفته بسیج

سرپرست صداوسیمای مرکزلرستان از تولید وپخش برنامه های متنوع به مناسبت بزرگداشت هفته بسیج خبر داد.به گزارش روابط عمومی صداوسیمای مرکز لرستان آرش احمدی ، با تبریک فرا رسیدن هفته بسیج، گفت: بسیجیان در خط مقدم دفاع از آرمانهای نظام مقدس جمهوری اسلامی  در همه عرصه ها نقش بی بدیلی به عهده دارند.وی افزود: صدا و سیمای مرکز لرستان ویژه برنامه های متنوعی را با ساختارهای مختلف به منظور گرامیداشت هفته ی بسیج  ،برای مخاطبان لرستانی تدارک دیده است.

صدای مرکزلرستان: ویژه برنامه رادیویی- تلویزیونی«چشم انداز» سه برنامه درهفته بسیج به صورت زنده ، از ساعت 10:5دقیقه صبح به مدت 45 دقیقه وبا هدف بررسی نقش بسیج استان در دوران دفاع مقدس و تاکنون ، به بیان خاطرات بسیجیان  و نقش بسیج در شرایط کنونی جامعه می پردازد؛ از آیتم های این برنامه،گزارش از نخبگان بسیجی،کارآفرینی بسیجیان در سال جهش تولید ، پخش وله ها و موسیقی های مناسبتی و همچنین مصاحبه با فرماندهان و پیشکسوتان بسیجی می باشد .  از دیگر برنامه های رادیو لرستان که در هفته بسیج به صورت ویژه پخش می شود، برنامه «قدمگاه خورشید» است که هرروزبه مدت 20دقیقه مخاطب را با خاطرات بسیجیان آشنا می کند.علاوه بر این، برنامه «سلام لرسو» باپخش روزشمارهفته ی بسیج،«صدای آشنا» با پخش سخنرانی های رهبر معظم انقلاب اسلامی ،«پیام زاگرس» با ارتباط زنده تلفنی با نواحی بسیج ، «هم ولاتی» با بیان خدمات بسیج در روستاها ،برنامه مستند گزارشی «ازشمابشنویم» ، ودیگربرنامه های صدای لرستان در این هفته ،با تدارک آیتم هایی به موضوع بسیج می پردازند.

سیمای مرکزلرستان : سیمای مرکز لرستان نیز درهفته بسیج با پخش برنامه مستند گزارشی «میقات»در8 قسمت 20دقیقه‌ای  به بررسی و تبیین فعالیتها و عملکرد 8پایگاه برتربسیج محلات استان می پردازد.  همچنین میان برنامه «یادها و خاطره ها» نیزهرروزبه مدت 10دقیقه به  پخش تصاویر و فعالیتهای بسیجیان در سیل پلدختر ،خدمات رسانی به روستاها  و نقش گروه های جهادی از زمان دفاع مقدس تا به امروز می پردازد .

برنامه ی صبحگاهی «لیسک اَفتاو » با دعوت از اقشارمختلف بسیج وتهیه گزارش و روزشمار هفته بسیج به مدت 55 دقیقه و برنامه زنده شبانه « وایک »سیمای مرکز لرستان به صورت ویژه در هفته گرامیداشت بسیج  و سایربرنامه های سیما نیز هرکدام به موضوع بسیج و جایگاه آن  دراین هفته می پردازند .

سیمای مرکز لرستان دربخش تامین برنامه در هفته بسیج امسال ،علاوه برپخش فیلمهای سینمایی و استفاده از ظرفیت آرشیو و برنامه های سالهای گذشته ،به پخش مستند «بسیج مدرسه ی عشق» (بارویکرد فعالیتهای علمی، فرهنگی و اقتصادی بسیج) ، مستند «سیزده – پنجاه و نه»(بارویکرد شکل گیری بسیج و نقش آن در دفاع مقدس) ،و میان برنامه های «گریزازمزکز»  ،« 13ساله ها »، «راه نو » و «بسیج درکلام ولایت» و نماهنگ ها و «زیرنویس های» ویژه بسیج  می پردازد. همچنین در برنامه های سیما و صدا ،در بخش   «معرفی کتاب»،کتاب های مرتبط با فرهنگ بسیجی، معرفی می شود.

معاونت خبرمرکزلرستان:معاونت خبر مرکز لرستان نیز در هفته بسیج با پوشش رویدادهای هفته بسیج و  تهیه وپخش  8گزارش ویژه خبری با عنوان «ماایستاده ایم» و همچنین اختصاص «گفتگوی ویژه»،به مقوله فرهنگ  و خدمات بسیج می پردازد.

معاونت فضای مجازی مرکزلرستان:معاونت فضای مجازی مرکز لرستان نیز در هفته بسیج با تهیه وتولید گزارش بسیج جامعه پزشکی دررابطه با «بسیج و کرونا»، 7«پاتکست گرافیک» ، «نماهنگ» ،«اینفوگرافیک» روزشمارهفته بسیج ،«ویدئو کلیپ» ، «ویدئو کامنت» با موضوع بسیج ،باز نشر تولیدات برند  صداوسیما و خبر در شبکه های اجتماعی و صفحه شبکه افلاک و انتشار بخش های متنوعی از برنامه های ویژه صداو سیما در فضای مجازی در خدمت مردم استان است.