رونق تولید ملی | پنج‌شنبه، ۵ اردیبهشت ۱۳۹۸

تداوم همکاری بین صدا و سیما و شهرداری خرم آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

تداوم همکاری بین صدا و سیما و شهرداری خرم آباد

تداوم همکاری بین صدا و سیما و شهرداری خرم آباد

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، مهندس بیرانوند شهردار خرم آباد با اشاره به توانمندی های فنی و هنری مرکز لرستان و گستردگی فعالیت های این مرکز، اظهار کرد: توجه به این ظرفیت گسترده در نگاه ما از اهمیت بالایی برخوردار است، چرا که رسانه محلی را مناسب ترین بستر و تأثیرگذارترین وسیله جهت انتقال متقابل پیام های مرتبط با حقوق شهروندی  و مباحث شهرنشینی بین مسؤولان شهری با شهروندان عزیز می دانیم.

وی به  همکاری صدا و سیما با شهرداری در زمینه تولید برنامه های فرهنگی و همچنین پخش اخبار مربوط به عملکرد شهرداری  و آموزش حقوق شهروندی  اشاره کرد و افزود: نتایج مثبت این اقدامات کاملا ملموس بوده و موجب بالابردن روحیه امیدورای در بین مردم خرم آباد و افزایش اعتماد آنها به شهرداری شده است . علی ایحال ما انتظار داریم صدا و سیما در همه زمینه ها ازجمله آموزش حقوق شهروندی ، فرهنگ سازی در خصوص کاهش مشکلات شهری و ایجاد فضای مناسب شهری با این نهاد همکاری لازم را بعمل آورد.

مدیر کل صدا و سیمای مرکزلرستان نیز در این نشست در خصوص مشارکت این مرکز در اجرا و تولید برنامه های فرهنگی با موضوعات شهری، اعلام آمادگی کرد و گفت: زمینه همکاری مشترک با شهرداری خرم آباد در این مرکز همچون سنوات قبل فراهم است. بازوند همچنین اظهار داشت : ما در صدد هستیم تا با ارائه برنامه های شاد و متنوع بتوانیم شادی و نشاط را بین مردم نهادیه کنیم تا در نهایت به یک جامعه شاد و سالم دست پیدا کنیم. ایشان همچنین فرهنگ سازی و آموزش حقوق شهروندی را وظیفه ذاتی صدا و سیما دانست و گفت : در این زمینه از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.