سال تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها | پنج‌شنبه، ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تدوین برنامه‎های ویژه گرامیداشت دهه فجر در بروجرد - نمایش محتوای خبر

 

 

تدوین برنامه‎های ویژه گرامیداشت دهه فجر در بروجرد

تدوین برنامه‎های ویژه گرامیداشت دهه فجر در بروجرد

مشاور فرماندار بروجرد در امور بانوان گفت: به مناسبت گرامیداشت دهه فجر انقلاب اسلامی برنامههای مختلف و متنوعی در کمیته بانوان دهه فجر این شهرستان در دستور کار قرار دارد.

به گزارش خبرگزاری فارس از بروجرد، فاطمه نصرالله‌زاده در جمع خبرنگاران در بروجرد با اشاره به دستاوردهای مهم بانوان در انقلاب اسلامی از برگزاری نمایشگاهی با این عنوان خبر داد.

وی عنوان کرد: افتتاح نمایشگاه دستاوردهای بانوان توانمند شهرستان بروجرد با همکاری کمیسیون فرهنگی و اجتماعی شورای اسلامی شهر و اعضاء کمیته بسیج خواهران در اولین روز از ایام الله دهه فجر اجرایی میشود.

مشاور فرماندار بروجرد در امور بانوان با اشاره به نام‌گذاری دوازدهم بهمن ماه با عنوان انقلاب اسلامی، امام خمینی(ره)، ولایت‌فقیه و رهبری برگزاری مسابقه مقاله‌نویسی در این روز را از دیگر برنامههای نخستین روز این دهه خواند و افزود: این مسابقه با موضوع نقش زن در اقتصاد و فرهنگ خانواده برگزار میشود.

نصرالله‌زاده سیزدهم بهمن ماه را روز انقلاب اسلامی، مردم‌سالاری دینی، مدیریت جهادی و اقتصاد مقاومتی خواند و ادامه داد: برگزاری مسابقه آمادگی جسمانی ویژه بانوان شاغل در ادارات به همت امور ورزش بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد از برنامههای در نظر گرفته شده، برای این روز است.

وی از برگزاری جشن بزرگ فجر انقلاب در سومین روز از دهه فجر خبر داد و اظهار کرد: برگزاری همایش زن و تحکیم بنیان خانواده از سوی امور بانوان اداره آموزش و پرورش این شهرستان مهم‌ترین برنامه چهارمین روز دهه فجر انقلاب اسلامی است.

این مسئول پنجمین روز این دهه را با عنوان انقلاب اسلامی، ایمان، جهاد و شهادت معرفی کرد و ادامه داد: برگزاری همایش پیاده‌روی ویژه بانوان، دیدار با خانواده بانوان شهید این شهرستان و همچنین حضور بانوان در مراسم غبارروبی و عطرافشانی مزار مطهر شهدا از برنامههای این روز است.

نصرالله‌زاده، شرکت در مراسم عبادی-سیاسی نماز جمعه و برپایی ایستگاه صلواتی در محل برگزاری نماز جمعه را از سرفصل‏‌های برنامه‌‏های ششمین روز این دهه برشمرد و اضافه کرد: روز هجدهم بهمن‌ماه با عنوان انقلاب اسلامی، توسعه فرهنگی، عدالت و تمدن فرهنگی نام‌گذاری شده است که بازدید از بند بانوان ندامتگاه مرکزی بروجرد و اجرای مسابقه آمادگی جسمانی مددجویان این بند توسط امور بانوان اداره ورزش و جوانان شهرستان بروجرد از برنامه‏‌های این روز است.

وی برگزاری جشنواره صبحانه سالم، بازدید از سرای سالمندان برکتی، برگزاری نشست بصیرتی ولایت رمز جاودانگی و ایستادگی، تجلیل از نفرات برتر قرآنی بانوان شاهد و ایثارگر و برگزاری نمایشگاه هنری در رشتههای مختلف توسط بانوان هنرمند این شهرستان از برنامههای هشتمین تا دهمین روز این دهه مبارک دانست.