جهش تولید | شنبه، ۱۰ آبان ۱۳۹۹

تدوین 800 برنامه متنوع دهه فجر در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تدوین 800 برنامه متنوع دهه فجر در لرستان

تدوین 800 برنامه متنوع دهه فجر در لرستان

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی لرستان گفت: به مناسبت دهه فجر و سی‌و‌ششمین سالگرد انقلاب اسلام ایران بیش از 800 برنامه متنوع و مختلف در لرستان تدوین و برگزار می‏شود.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏آباد، حجتالاسلام سید لطفالله حیاتالغیب ظهر امروز در جلسه شورای اداری استان لرستان ضمن تبریک فرا رسیدن ایام دهه فجر و پیروزی انقلاب اسلامی ایران اظهار داشت: امروز روز ولایت، تشخیص حق از باطل و روز امام و رهبری است که باید قدر این روز بزرگ را بدانیم.

وی عنوان کرد: امروز روز ولایت، دینداری، نور، فقاحت و... امام بزرگوار است که همه اقشار مختلف مردم و مسئولان این روز را متعلق به خود و خود را صاحب آن می‏دانند و هر کس فکر می‏کند که این روز متعلق به وی است و باید آن را گرامی بدارد که این برای ما مسئولان و دولت بسیار ارزشمند است.

این مسئول با اشاره به اینکه به منظور برگزاری هر چه بهتر برنامههای ایام دهه فجر امسال در استان لرستان سه جلسه استانی، 42 جلسه کمیتههای تخصصی و 22 جلسه ستادهای دهه فجر شهرستانها برگزار شده است، گفت: در مجموع کمیته‌‏های شهرستانهای استان 340 جلسه که با در نظر گرفتن جلسه‏‌های شهرستان خرم‌‏آباد به عنوان مرکز 406 جلسه برگزاری برنامه‌های دهه فجر در استان لرستان برگزار شده است.

حیات‌الغیب افزود: به مناسبت دهه فجر و سی‌و‌ششمین سالگرد انقلاب اسلام ایران بیش از 800 برنامه متنوع و مختلف در زمینه‏‌های فرهنگی، هنری، جشن، ورزشی، جنگ و شادی، دینی و... در استان لرستان تدوین و برگزار می‌‏شود.