رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۳ شهریور ۱۳۹۸

ترس از انتقام حزب‌اله اسرائیل را برگرفته است - نمایش محتوای خبر

 

 

ترس از انتقام حزب‌اله اسرائیل را برگرفته است

ترس از انتقام حزب‌اله اسرائیل را برگرفته است

امام جمعه الیگودرز گفت: اسرائیل با به شهادت رساندن رزمندگان حزب‌اله و سردار رشید سپاه ایران دچار اشتباه بزرگی شده است.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، حجت‌الاسلام محمدعلی ارزنده در جمع نمازگزاران این شهر با گرامیداشت شهادت جمعی از رزمندگان حزب‌الله لبنان و سردار الله‌دادی از فرماندهان سپاه پاسداران به سخنان سید حسن نصرالله و سردار جعفری فرمانده سپاه اشاره و اظهار کرد: رژیم فاسد صهیونیستی اشتباه بزرگی انجام داده است، چراکه امروز ترس از انتقام بیشتر از حمله حزب‌الله لبنان تمام وجود مردم اسرائیل را فرا گرفته است.

وی با اشاره به توهین نشریه شارلی ابدو به ساحت مقدس پیامبر اسلام(ص) گفت: غرب به اسم آزادی بیان به مقدسات بیش از یک میلیارد و نیم مسلمان توهین می‌کند و متاسفانه اکثر سران کشورهای اسلامی و عربی در خواب قرار دارند.

امام جمعه الیگودرز افزود: رهبر مسیحیان در مصر اقدام موهن نشریه مذکور را توهین به تمام ادیان می‌داند، اما دانشگاه الازهر مصر می‌گوید، مسلمانان این کار نفرت انگیز را نادیده گرفته و در مقابل آن واکنش نشان ندهند.

وی افزود: متاسفانه در کشور ما هم برخی در قبال این موضوع سخنانی می‌کنند که قابل تحمل نیست به طوری که روزنامه مردم امروز همان هدفی را دنبال می‌کند که توهین‌کنندگان در پی آن هستند.

خطیب نماز جمعه الیگودرز با اشاره به  قدم زنی وزیر امور خارجه ایران با جان کری یادآور شد: سخنگوی دولت انتقاد دلسوزان به این اقدام را سخیف و منتقدان را به حسادت در رابطه با نتیجه مذاکرات متهم می‌کند.

ارزنده افزود: ما هم امیدواریم مذاکرات به نتیجه دلخواه برسد، اما وقتی اوبا ما تنها چند روز پس از قدم‌زنی ظریف و کری از گزینه‌های روی میز سخن می‌گوید چه امیدی به نتیجه این مذاکرات وجود دارد.

وی خاطرنشان کرد: مردم ایران خواهان اخراج سفیر فرانسه از ایران هستند، اگر اخراج نمی‌کنید، لااقل به آنها لبخند نزنید.

لازم به ذکر است، نمازگزاران الیگودرز پس از نماز جمعه علیه توهین‌کنندگان به ساحت مقدس پیامبر(ص)راهپیمایی کرده و با سر دادن شعارهای مرگ بر اسرائیل، مرگ بر آمریکا، مرگ بر قلم به دست مزدور و مرگ بر ضد ولایت فقیه توهین به ساحت مقدس پیامبر اسلام را محکوم کرده و خواستار برخورد قاطع دولت با این اقدام موهن شدند.