رونق تولید ملی | یک‌شنبه، ۲۸ مهر ۱۳۹۸

ترفندهای ضدفرهنگی دشمنان در ایران اسلامی کارساز نیست - نمایش محتوای خبر

 

 

ترفندهای ضدفرهنگی دشمنان در ایران اسلامی کارساز نیست

ترفندهای ضدفرهنگی دشمنان در ایران اسلامی کارساز نیست

راهپیمایی و تجمع ده‌ها هزارنفری بانوان مدافع حریم خانواده عصر امروز هم‌زمان با سراسر کشور در شهرستان بروجرد برگزار شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از بروجرد، در این راهپیمایی گسترده که به مناسبت بیست و یکم تیرماه روز ملی حجاب و عفاف برگزار شد، ده‌ها هزار نفر از بانوان اقشار و گروه‌های مختلف مسیر ورزشگاه طالقانی تا میدان غزه این شهرستان را با حمل شعارنوشته و دست‌نوشته‌هایی در حمایت از حجاب و عفاف و سردادن شعارهایی بر لزوم مقابله با پدیده بدحجابی راهپیمایی کرده و درنهایت با صدور بیانه‌ای به لزوم حفظ حریم عفت و حجاب در خانواده‌ها و توجه بیشتر متولیان فرهنگی به این مقوله تأکید  کردند.

محمد پاپی نژاد فرمانده سپاه بروجرد در حاشیه این راهپیمایی در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به اهداف برگزاری این تجمع مردمی گسترده گفت: عده‌ای تصور می‌کنند جامعه باوجود تعداد اندکی از بانوان بدحجاب در خیابان به فساد کشیده شده و تعداد بانوان محجبه از بانوان بدحجاب کمتر است درحالی‌که این تصور کاملاً نادرست بوده و خلاف واقعیت اجتماع است.

وی افزود: امروز بانوان در قالب تشکل‌های مردمی مختلف، تشکل بزرگ بسیج، کانون‌های فرهنگی مساجد و دیگر تشکل‌های مردم‌نهاد با  تجمع در خیابان‌ها به استکبار جهانی و همه‌کسانی که برنامه‌های ضد فرهنگی برای کشور طراحی می‌کنند می‌فهمانند که جامعه عفیف و پاک‌دامن زنان ایران به فضل و یاری خدا در مقابل جامعه کم بدحجاب که البته آن‌ها هم عفیف و پاک‌دامن هستند، از حریم خانواده خود با حفظ حجاب و عفاف پاسداری می‌کنند.

فرمانده سپاه بروجرد با اشاره به پیام برگزاری این تجمع مردمی عنوان کرد: بانوان عفیف و پاک‌دامن با تجمع خود این پیام را به دنیا و مهاجمان فرهنگی که علیه عفت و پاک‌دامنی دست به توطئه‌گری می‌زنند مخابره می‌کنند که زنان ایران اسلامی عفیف و پاک‌دامن هستند و سیل خروشان این جمعیت به آن‌ها نشان خواهد داد که ترفندهای ضد فرهنگی آن‌ها کارساز نخواهد بود و زنان ما در مقابل خون شهدا خود را مدیون می‌دانند و با حفظ عفت و پاک‌دامنی خود جامعه‌ای سالم را به وجود می‌آورند.

طیبه اسلامی نژاد مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد در این همایش در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم گفت: نخستین تجمع سراسری بانوان مدافع حریم خانواده در روز ملی حجاب و عفاف هم‌زمان با 400 نقطه کشور در شهرستان بروجرد با حضور اقشار مختلف بانوان برگزار شد.

وی بابیان اینکه این گردهمایی گسترده در شهرهای آسیب‌پذیر کشور برگزار می‌شود، عنوان کرد: این تجمع هم‌زمان در سه شهر استان لرستان باهدف پاسداری از حریم عفت خانواده‌ها و با شعار «من حجاب را دوست دارم» برگزار شد.

مسئول بسیج جامعه زنان بروجرد با اشاره به تأثیر مخرب بدحجابی بر روی بنیان خانواده‌ها بیان کرد: در حقیقت حجاب و عفاف تنها مختص بانوان نیست بلکه مرد غیرتمند، زن عفیف و پاک‌دامن خواهد داشت و زن و مرد با یکدیگر حریم خانواده خود را از دستبرد آسیب‌های اجتماعی محفوظ می‌دارند.

وی تصریح کرد: یکی از اهداف برگزاری چنین تجمعی نشان دادن جامعه گسترده زنان عفیف و پاک‌دامن در اجتماع است که تبلیغات سوء دشمنان در سال‌های اخیر تلاش کرده با سیاه نمایی زنان جامعه اسلامی را به‌دوراز تقید و حجاب نشان دهد اما برگزاری این تجمعات گسترده خلاف نیات شیطانی آن‌ها را آشکار می‌کند.

اسلامی نژاد از برگزاری نمایشگاه حجاب و عفاف در روز ملی حجاب در این شهرستان خبر داد و افزود: این نمایشگاه در 9 غرفه صبح امروز با حضور مسئولان شهرستانی در میدان شهدا این شهرستان گشایش یافت و به مدت یک هفته آماده بازدید علاقه‌مندان است.