رونق تولید ملی | دوشنبه، ۲۸ بهمن ۱۳۹۸

تشکیل مجمع خیرین شورای مبارزه با مواد مخدر در لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تشکیل مجمع خیرین شورای مبارزه با مواد مخدر در لرستان

تشکیل مجمع خیرین شورای مبارزه با مواد مخدر در لرستان

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان گفت: تشکیل مجمع خیرین مبارزه با مواد مخدر از اولویت‏های شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان است.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‏آباد، غلامرضا آقا‌میرزایی عصر دیروز در مراسم تودیع و معارفه رئیس سابق و جدید مبارزه با مواد مخدر لرستان در خرم‏آباد که با حضور قائم‌مقام دبیرکل ستاد شورای مبارزه با مواد مخدر کشور، استاندار لرستان و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی برگزار شد، اظهار کرد: یکی از برنامههای شورای مبارزه با مواد مخدر در لرستان توسعه مراکز تی‌سی و مراکز ماده 16 و 15 مواد مخدر در استان لرستان است.

این مسئول ادامه داد: تشکیل مجمع خیرین مبارزه با مواد مخدر از اولویت‏های شورای مبارزه با مواد مخدر در استان لرستان است.

وی بحث مقابله، پیشگیری و درمان را از اولویت‏‌های این شورا عنوان کرد و گفت: عمده‏ترین وظیفه ما بحث پیشگیری است که در این زمینه نیازمند همکاری و حمایت پدران و مادران لرستانی هستیم.

آقا‌میرزایی اظهار کرد: وضعیت اعتباری جاری شورای مبارزه با مواد مخدر لرستان مطلوب نیست، از این رو از استاندار لرستان و قائم‌مقام دبیرکل ستاد شورای مبارزه با مواد مخدر انتظار داریم در این زمینه استان لرستان را به صورت ویژهتری ببینند، زیرا اجاره ساختمانی که در حال حاضر در اختیار این شورا قرار دارد، ماهانه بیش از چهار و نیم میلیون تومان است در صورتی که اگر این ساختمان در تملک خود شورا باشد، این اعتبار می‌تواند، مشکلات زیادی را در جهت مقابله با مواد مخدر و ترویج آن در جامعه حل کند.

دبیر شورای هماهنگی مبارزه با مواد مخدر لرستان افزود: یکی از انتظارات ما از مسئولان کشوری این است که تکلیف اموال ضبط و کشف شده این شورا را هر چه سریعتر مشخص کرده و در خصوص احداث ساختمانی برای استفاده این شورا نهایت تلاش خود را انجام دهند.