رونق تولید ملی | جمعه، ۹ اسفند ۱۳۹۸

تصادفات جراحتی ایام نوروز در لرستان کاهش‌یافت - نمایش محتوای خبر

 

 

تصادفات جراحتی ایام نوروز در لرستان کاهش‌یافت

تصادفات جراحتی ایام نوروز در لرستان کاهش‌یافت

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان لرستان گفت: آمار تصادفات جرحی در لرستان کاهش‌یافته و امیدواریم که تصادفات فوتی و تلفات ناشی از آن نیز در استان کاهش یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، سرهنگ مرتضی چغلوند عصر امروز در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر که در سالن جلسات استانداری برگزار شد، ضمن تسلیت ایام فاطمیه اظهار داشت: در محورهای اصلی استان لرستان پر تعطیلات نوروزی براثر تصادفات رخ داده‌شده چهار نفر جان خود را از دست دادند.

وی با اشاره به افزایش افراد فوت شدت در تصادفات رانندگی لرستان افزود: تعداد متوفیان تصادفات رانندگی از ابتدای تعطیلات نوروزی 12 نفر است که نسبت به مدت مشابه سال قبل دو نفر افزایش داشته است.

رئیس پلیس‌راه فرماندهی انتظامی استان لرستان بیان کرد: هشت نفر از متوفیان در محورهای فرعی و روستایی جان خود را ازدست‌داده‌اند و چهار نفر دیگر در محورهای اصلی فوت شدند.

چغلوند با اشاره به محل‌های رخ دادن تصادفات عنوان کرد: تصادفات در محورهای روستایی به‌طور عمده در شهرستان‌های کوهدشت، سپیددشت، بیران شهر اتفاق افتاده است.

وی با اشاره به کاهش میزان تصادفات جرحی در لرستان تصریح کرد: آمار تصادفات جرحی کاهش‌یافته است و امیدواریم که تصادفات فوتی و تلفات ناشی از آن نیز در استان کاهش یابد.