جهش تولید | سه‌شنبه، ۷ بهمن ۱۳۹۹

تعداد مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یابد - نمایش محتوای خبر

 

 

تعداد مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یابد

تعداد مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یابد

معاون فرمانداری خرم آباد گفت: تعداد مسافران امسال در شهر خرم‌آباد رشد ۵۰ درصدی دارد بنابراین باید تعداد مدارس برای اسکان مسافران نوروزی در خرم‌آباد افزایش یابد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، ابوالفضل خورشیدوند در جلسه ستاد هماهنگی خدمات سفر شهرستان خرم‌آباد که در سالن جلسات فرمانداری این شهرستان برگزار شد، اظهار داشت: سال گذشته با همکاری همه دستگاه‌ها، شهر خرم‌آباد در بین هفت شهر برتر گردشگری قرار گرفت که حفظ این جایگاه وظیفه سنگین و دوچندانی را برعهده دستگاه‌های اجرایی شهر خرم‌آباد قرار می‌دهد.

وی با تأکید بر اینکه خرم‌آباد از معبر گردشگری باید به مقصد گردشگری تبدیل شود، افزود: خرم‌آباد با توجه به ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری که دارد می‌تواند گردشگران را به مدت چند روز در درون خود قرار دهد.

معاون فرماندار خرم‌آباد عنوان کرد: ساخت هتل‌های شهر خرم‌آباد با توجه به رشدی که داشته ولی هنوز آماده نیستند و در این راستا بخش عمده اسکانی که در مجموعه شهر خرم‌آباد وجود دارد بر دوش آموزش و پرورش و شهرداری این شهر است.

وی با تأکید بر اینکه باید تعداد مدارس جهت اسکان مسافران و چادرها در سطح شهر خرم‌آباد افزایش پیدا کند، بیان کرد: تعداد مسافران امسال در شهر خرم‌آباد رشد 50 درصدی دارد.

خورشیدوند با اشاره به اینکه شهر خرم‌آباد از لحاظ امنیت یکی از شهرهایی است که از امنیت زیادی برخوردار است، گفت: یکی از مقوله‌هایی که در ایام تعطیلات از اهمیت زیادی برخوردار بوده بحث امنیت است.

وی  تصریح کرد: دستگاه‌های خدمات‌رسان شهر خرم‌آباد باید آمادگی کاملی جهت خدمات‌رسانی به گردشگران و مسافران را در ایام نوروز داشته باشد.

معاون فرمانداری خرم‌آباد با بیان اینکه باید در گازرسانی محدوده پارک بهشت تسریع شود، خاطرنشان کرد: از حفاری‌های غیرمجاز در سطح شهر خرم‌آباد بدون هماهنگی شهرداری این شهر خودداری شود.

وی اظهارداشت: در ایام تعطیلات نوروز با وجود رفت و آمد مسافران در سطح شهر خرم‌آباد تعداد تکدی‌گران در سطح شهر باید با همکاری شهرداری، بهزیستی و نیروی انتظامی کنترل شود.