جهش تولید | شنبه، ۱۰ خرداد ۱۳۹۹

تعداد 410 کلاس درس آماده اسکان مهمانان نوروزی در خرم‌آباد - نمایش محتوای خبر

 

 

تعداد 410 کلاس درس آماده اسکان مهمانان نوروزی در خرم‌آباد

تعداد 410 کلاس درس آماده اسکان مهمانان نوروزی در خرم‌آباد

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد گفت: 410 کلاس در آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد آماده اسکان و پذیرایی از مسافران نوروزی هستند.

به گزارش خبرگزاری فارس از خرم‌آباد، اسدالله عباس‌زاده در جلسه ستاد اجرایی خدمات سفر شهرستان خرم‌آباد بیان کرد: به منظور اسکان و پذیرایی از مهمانان نوروزی 410 کلاس در قالب 41 مدرسه آماده شده است که 36 کلاس آنها جدید ساز بوده که نیاز به مساعدت بیشتری برای فراهم کردن امکانات لازم برای پذیرایی از مهمانان عزیز است.

عباس‌زاده افزود: با هماهنگی‌هایی که انجام داده‌ایم گروه‌های هنری ویژه‌ای برای اجرا در ایام نوروز آماده شده که بعد از ایام فاطمیه شاهد اجرای آنها هستیم.

وی گفت: همچنین با مشارکت و همکاری شهرداری خرم‌آباد نمایشگاهی را در محل ستاد مرکزی اسکان نوروزی خرم‌آباد در نظر گرفته‌ایم که مهمانان نوروزی می‌توانند از آن دیدن کنند.

عباس‌زاده محیط زیست و حفاظت از آن را موضوعی مهم برشمرد و خاطرنشان کرد: بروشورهایی را به منظور آشنایی مسافران نوروزی از محیط زیست و حفاظت از آن با همکاری دستگاه‌های دیگر تهیه و توزیع می‌کنیم.

مدیر آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد تصریح کرد: دبیرستان‌های امیرکبیر و شهید عزیزی خرم‌آباد را به صورت ویژه برای اسکان مسافران نوروزی به صورت نمایشگاه تزیین کرده‌ایم که در تمام راهروها و اتاق‌های آنها عکس‌هایی از منابع طبیعی و اماکن گردشگری استان به صورتی زیبا قرار داده شده است و هدف از انجام این کار جدید و نو آشنا کردن مسافران با ظرفیت‌های استان ضمن استراحت آنها است.

وی گفت: آموزش و پرورش ناحیه یک خرم‌آباد همچون ادوار گذشته از تمام ظرفیت خود برای خدمت‌رسانی به مسافران عزیز در ایام نوروز استفاده خواهد کرد و امیدواریم میزبان خوبی برای هموطنان‌مان باشیم.