جهش تولید | جمعه، ۱۶ خرداد ۱۳۹۹

تفاهم‌نامه همکاری بیمه ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان منعقد شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تفاهم‌نامه همکاری بیمه ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان منعقد شد

تفاهم‌نامه همکاری بیمه ایران و شرکت شهرک‌های صنعتی استان لرستان منعقد شد

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: تفاهم‌نامه همکاری بیمه ایران با شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان جهت انجام خدمات بیمه‌ای واحدهای صنعتی مستقر در شهرک‌ها و نواحی صنعتی استان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آباد، به نقل از روابط عمومی شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان، فرزاد محمدی مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان اظهار داشت: با توجه به تفاهم‌نامه‌ای که بین سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران با بیمه ایران منعقد شد، این بیمه برای دریافت بهتر تسهیلات به صنایع کوچک کمک شایانی می‌کند.

وی افزود: هدف اصلی از انعقاد این تفاهم‌نامه، گسترش همکاری‌ها، تقویت مشارکت و استفاده بهینه از منابع، ظرفیت‌ها، امکانات و توانایی‌های علمی و فنی موجود و باهدف توسعه صنعت بیمه در راستای حمایت از صنایع کوچک و متوسط است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان عنوان کرد: صنایع کوچک کشور و استان با استفاده از این بیمه ضریب امنیت بالاتری را در فرآیندهای تولید و توزیع محصولات خود و با ریسک کمتری پیدا می‌کنند.

وی بیان کرد: بدون شک این اقدام شرایط تسهیل و رونق فعالیت‌های اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک صنایع کوچک در فضای کسب‌وکار را به دنبال دارد.

محمدی تصریح کرد: بسته بیمه‌ای صنایع کوچک شامل جبران خسارت ناشی از انفجار، صاعقه و بیمه جامع اموال، بیمه مسئولیت جانی و مالی در قبال اشخاص ثالث، بیمه مسئولیت کارفرما در برابر کارکنان ویژه فعالیت‌های صنعتی، خدماتی و تولیدی و شکست ماشین‌آلات، پوشش درمان تکمیلی کارکنان و بیمه اعتباری به‌ منظور فروش محصولات تولیدی و رفع دغدغه عدم وصول مطالبات نیز دربسته حمایتی صنایع کوچک پیش‌بینی‌شده است.

وی خاطرنشان کرد: تفاهم‌نامه مذکور در جهت توسعه بیمه و حمایت از صنایع کوچک و متوسط، بهره‌مندی این صنایع از مزایای بیمه، تسهیل و رونق فعالیت‌های اقتصادی، افزایش ضریب امنیت و کاهش ریسک صنایع کوچک از طریق طراحی، عرضه و فروش محصولات و بسته‌های بیمه‌ای ویژه تهیه و تنظیم‌شده است.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی لرستان گفت: در این جلسه مقرر شد نماینده بیمه ایران در مرکز کسب‌وکار شهرک صنعتی شماره دو خرم‌آباد به‌ منظور ارائه خدمات بهتر به واحدهای صنعتی استقرار و نماینده بیمه در جلسات دوره‌ای کلینیک سیار صنعتی حضور یابد و در نهایت جلسات ماهیانه‌ای برای تشریح کامل بسته‌های حمایتی جهت آسیب‌شناسی و بررسی اثربخشی اقدامات تشکیل شود.