جهش تولید | چهارشنبه، ۱۳ فروردین ۱۳۹۹

تفاهم نامه احداث ۴۱ واحد مسکونی برای معلولان لرستان منعقد شد - نمایش محتوای خبر

 

 

تفاهم نامه احداث ۴۱ واحد مسکونی برای معلولان لرستان منعقد شد

تفاهم نامه احداث ۴۱ واحد مسکونی برای معلولان لرستان منعقد شد

تفاهم‌نامه تأمین مسکن ۴۱ واحد مسکونی برای خانوارهای دارای دو معلول به بالا در استان لرستان منعقد شد.

به گزارش خبرگزاری تسنیم از خرم‌آبادبه نقل از روابط عمومی بهزیستی استان لرستان تفاهم‌نامه همکاری درزمینهٔ تأمین مسکن خانوارهای دو معلول به بالای تحت حمایت بهزیستی استان لرستان با حضور مدیران کل، معاونان تخصصی بهزیستی و بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان منعقد شد.

اسد اله حیدری مدیرکل بهزیستی استان لرستان در این جلسه اظهار داشت: با تبیین ضرورت و اهمیت رفع مشکل مسکن مددجویان تحت حمایت بهزیستی سیاست‌های رفاهی، منسجم و هدفمند دولت تدبیر و امید در راستای حفظ منزلت و کرامت اجتماعی جامعه هدف سازمان بهزیستی به‌ویژه خانواده‌های دارای سرپرست معلول و چند معلولی است.

وی تأمین مسکن  را یکی از نیازهای ضروری و اساسی جامعه هدف بهزیستی برشمرد و افزود: با توجه به وضعیت نامناسب معیشتی این اقشار، تأمین مسکن خانواده‌های دارای دو معلول به بالا در اولویت‌های کاری بهزیستی قرارگرفته است.

فرهاد خاکی پور مدیرکل بنیاد مسکن استان لرستان نیز در این جلسه اظهار داشت: در راستای طرح مناسب‌سازی واحدهای مسکن در دست احداث و تکمیل‌شده و جهت سهولت دسترسی و تردد معلولین روستایی اقدامات مؤثری صورت گرفته است.

در این جلسه طرح احداث 41 واحد مسکونی خانواده‌های دارای دو معلول به بالای استان و تعیین آمار خانوارهای دارای چند معلول بافت‌های فرسوده و تکمیل پروژه 11 واحدی پلدختر به تصویب رسید.