رونق تولید ملی | چهارشنبه، ۷ اسفند ۱۳۹۸

تفکر بسیجی به‌دنبال پاکسازی جهان از منشور ظلم و سلطه است - نمایش محتوای خبر

 

 

تفکر بسیجی به‌دنبال پاکسازی جهان از منشور ظلم و سلطه است

تفکر بسیجی به‌دنبال پاکسازی جهان از منشور ظلم و سلطه است

مسئول بسیج علمی و پژوهشی لرستان گفت: تفکر بسیجی به‌دنبال پاکسازی جهان از منشور ظلم و سلطه است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه لرستان، مهدی رحیمی در جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی پژوهشی لرستان و جشنواره خلاقیت و ابتکارات سازمان بسیج محلات و محلات لرستان، افزود: جوان‌مردی، ترویج ارزش‌های اخلاقی اسلام، انتشار روح جهاد و شهادت‌طلبی  اثرات ارزشمند هفته بسیج است.

وی اظهار کرد: اهداف عمده جشنواره جهاد علمی سازمان بسیج علمی، پژوهشی لرستان و خلاقیت و ابتکارات سازمان بسیج محلات لرستان این است که بتوانیم استعدادها و ظرفیت‌ها و توانایی‌ها را شناسایی، کشف و معرفی کنیم.

این مقام مسئول با بیان اینکه در این همایش از ۱۹ نفر بسیجیان علمی برتر سطح استان در حوزه‌های مختلف تجلیل می‌شود، تصریح کرد: امیدوارم با برنامه‌ریزی میانمدت و بلندمدت شاهد حرکت بزرگی در راستای کمک به جهاد علمی در کشور باشیم.

رحیمی با بیان اینکه چهار مرکز رشد و خلاقیت بسیج در استان توسط سازمان بسیج علمی راهاندازی شده است، اضافه کرد: علاوه‌ بر حمایت‌های ملی امکانات بسیج را نیز در اختیار آن‌ها قرار می‌دهیم تا ایده را به پدیده تبدیل کنند و نیازمند هم‌افزایی با سایر دستگاه‌ها نیز هستیم.

وی با بیان اینکه ترویج فرهنگ مسئله‌یابی دومین هدف ما از برگزاری این جشنواره است، بیان کرد: ترویج این فرهنگ در بین جامعه نخبگان تلاش برای حل مهم‌ترین مسائل استان را به‌وجود می‌آورد و برای این موضوع سازمان بسیج علمی خانه‌ای را راه‌اندازی کرده که با توجه به ظرفیت‌های استان مسائل و مشکلات لرستان را بهصورت هم‌اندیشی بهدست می‌آوریم.

مسئول بسیج علمی و پژوهشی لرستان با اشاره به اینکه سومین هدف ما توسعه فرهنگ تحقیق، پژوهش و فناوری است، خاطرنشان کرد: اهداف دیگر ما به‌تجاری سازی طرح‌ها، کمک به کارآفرینی در کشور و استان و ایجاد شور و نشاط بین جوانان و نخبگان است.