جهش تولید | جمعه، ۹ خرداد ۱۳۹۹

تفکر بسیج برگرفته از مکتب اهل‌بیت است/گروهای تکفیری امروز به جان غرب افتاده‌اند - نمایش محتوای خبر

 

 

تفکر بسیج برگرفته از مکتب اهل‌بیت است/گروهای تکفیری امروز به جان غرب افتاده‌اند

تفکر بسیج برگرفته از مکتب اهل‌بیت است/گروهای تکفیری امروز به جان غرب افتاده‌اند

وزیر سابق دفاع گفت: تفکر و عملکرد بسیجیان برگرفته از مکتب اهل‌بیت و متاثر از فرهنگ عاشورایی حضرت امام حسین (ع) است.

به گزارش خبرگزاری فارس از الیگودرز، سردار احمد وحیدی ظهر امروز در اجتماع 3500 نفری بسیجیان الیگودرز ضمن تبریک هفته بسیج به اهمیت تشکیل این نهاد اشاره کرد و گفت: بی‌تردید هر چه زمان می‌گذرد و انقلاب اسلامی با بحران‌ها مواجه می‌شود، اهمیت تشکیل بسیج مبرهن و روشن می‌شود.

رئیس مرکز تحقیقات راهبردی دفاعی مجمع تشخیص مصلحت نظام به تدبیر ارزشمند امام خمینی (ره) در تشکیل نهاد‌های انقلابی اشاره کرد و افزود: فلسفه تشکیل نهادهای انقلابی خدمتگذاری به مردم است و نهادهایی که از درون ملت برآمده‌اند همواره و در همه حال در کشور اثرگذار بوده‌اند.

سردار وحیدی یادآور شد: تفکر و عملکرد بسیجیان برگرفته از مکتب اهل‌بیت و متاثر از فرهنگ عاشورایی حضرت امام حسین (ع)است و پیروزی انقلاب اسلامی و موفقیت‌های بسیجیان در دوران دفاع مقدس هم ناشی از همین تفکر است.

عضو مجمع تشخیص مصلحت نظام به اقدامات وحشیانه گروه‌های تکفیری در منطقه خاورمیانه اشاره کرد و افزود: گرو‌ه‌های تکفیری نظیر داعش دست‌پرورده استکبار و غرب هستند که امروز بلای جان غرب شده‌اند.

وزیر سابق دفاع با گرامی‌داشت یاد تمام شهدای مدافع حرم گفت: بی‌تردید بدون دخالت ایران موفقیتی در نابودی این گروه‌ها به دست نیامده و جانفشانی سردارانی نظیر سردار شهید همدانی باعث شکست این گروه شده است.

در این مراسم جانشین سپاه حضرت ابوالفضل(ع) لرستان ضمن خیر مقدم و تبریک هفته بسیج گفت: اهمیت و نتایج ثمربخش حضور بسیجیان در دوران دفاع مقدس بر هیچ کس پوشیده نیست.

سردار حبیب‌الله توکلی با اشاره به اطاعت از ولایت به عنوان یکی از شاخصه‌های مهم بسیجیان افزود: بسیجیان همواره با فرمان‌برداری از ولی امر مسلمین برای دفاع از نظام و ارزش‌های انقلاب همچون دوران دفاع مقدس آماده جانفشانی هستند.