رونق تولید ملی | سه‌شنبه، ۲۹ بهمن ۱۳۹۸

تقدیر از برترین های سال 96 صدا و سیمای مرکز لرستان - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از برترین های سال 96 صدا و سیمای مرکز لرستان

تقدیر از برترین های سال 96 صدا و سیمای مرکز لرستان

در مراسمی با حضور مدیرکل ، قائم مقام و کارکنان صدا و سیمای لرستان از برگزیدگان جشنواره بیستم تولیدات مراکز استانها ، اجلاس چهاردهم توسعه و فناوری رسانه و برنامه سازانی که در ارزیابی های ستاد موفق به کسب نمرات برتر شده اند تجلیل به  عمل آمد.

 در این مراسم بازوند مدیرکل صدا و سیمای مرکز لرستان با اشاره به موفقیت های مرکز در سال 96 ضمن قدردانی از کلیه کارکنان مرکز خواستار تلاش بیشتر همکاران در سال 97 شد.

وی با اشاره به تهاجم فرهنگی و جنگ نرم نظام سلطه گفت : رسانه ملی به تنهایی در مقابل 260 شبکه فارسی زبان که هدفی جز براندازی نظام اسلامی ندارند ، ایستاده و با همه تنگناهای مالی به خوبی توانسته که پیروز میدان باشد.

مدیرکل صدا و سیمای لرستان در بخش دیگری از سخنان خود ضمن ارائه گزارشی از موفقیت های مرکز در سال 96 افزود : مستند های فاخر در شبکه افلاک تولید شده که مستند اشترانکوه در جشنواره مردمی شبکه مستند سیما مقام اول را کسب کرده است . همچنین جمع خوانی قرآن کریم سیما با کسب رتبه برتر از شورای عالی قرآن به خوبی درخشید . وی افزود : برنامه کودک رادیو لرستان در بین مراکز 33 گانه استانی مقام اول را کسب کرد و معاونت فنی مرکز نیز به عنوان معاونت برتر معرفی شد . بازوند گفت : در سال 96 تعداد 39 سامانه دیجیتال در ایستگاههای استان نصب شده است .

در پایان این مراسم از امام جماعت مرکز ، کارشناسان برنامه ها ، همکاران برگزیده واحد های صدا ، سیما ، خبر و فنی و همکارانی که اخیرا بازنشسته شده اند با اهداء لوح و هدایایی تقدیر بعمل آمد.