رونق تولید ملی | دوشنبه، ۳۱ تیر ۱۳۹۸

تقدیر از برنامه سازان راهپیمایی اربعین حسینی - نمایش محتوای خبر

 

 

تقدیر از برنامه سازان راهپیمایی اربعین حسینی

تقدیر از برنامه سازان راهپیمایی اربعین حسینی

 مراسم تجلیل از عوامل برنامه ساز اربعین  در صدا و سیمای لرستان برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی صدا و سیمای مرکز لرستان ، در این جلسه که معاون فرهنگی سپاه حضرت ابوالفضل (ع) ، مدیر حج و زیارت لرستان ، مسئول ستاد بازسازی عتبات عالیات استان ، معاونین تبلیغات اسلامی و اوقاف و امور خیریه ، مدیرکل ، قائم مقام ، معاونین و برنامه سازان صدا و سیمای مرکز لرستان حضور داشتند ، بازوند مدیرکل صدا و سیمای لرستان طی سخنانی با تبریک فرا رسیدن هفته وحدت و میلاد نبی مکرم اسلام حضرت محمد بن عبدالله (ص) گزارشی از پوشش صوتی ، تصویری و خبری راهپیمایی اربعین توسط صدا و سیمای لرستان ارائه نمود .

 بازوند گفت : در ایام راهپیمایی اربعین مرکز لرستان 4 هزار و 633 دقیقه با موضوع این مناسبت پخش کرده است .وی اضافه کرد : صدا و سیمای لرستان از محدود مراکز استانی بوده که با اعزام گزارشگران و گویندگان بومی ، حدود 200 دقیقه ارتباط مستقیم تصویری با نجف اشرف ، کربلای معلا ،مرزهای چزابه ، شلمچه و مهران برقرار کرده است.

 مدیرکل صدا و سیمای لرستان افزود : همکاران این مرکز با حضور و همراه با سیل خروشان عاشقان اباعبدالله (ع) سعی کردند تا لحظات ناب این حرکت عظیم را به تصویر بکشند و علاوه بر ارتباط های زنده تلویزیونی ، رادیویی و خبری مجموعا سه مستند از این سفر تهیه و تولید نماید.

 بازوند با اشاره به بایکوت پوشش این اجتماع عظیم معنوی توسط رسانه های نظام سلطه ، رسالت رسانه ملی برای پوشش رسانه ای این راهپیمایی عظیم را بسیار مهم دانست و گفت : بایستی پیام این حرکت عظیم به سمع و نظر همه مردم آزاده دنیا برسد.

یادآور می شود مستند کاروان عشق که با موضوع حضور یکی از فرزندان فاجعه منا در راهپیمایی اربعین (که خود نیز ازشاهدان عینی حادثه منا بوده است ) ساخته شده است ، در مرحله تدوین می باشد.

در پایان این مراسم با اهداء لوح و هدایایی از عوامل برنامه ساز صدا و سیمای لرستان در اربعین حسینی تقدیر به عمل آمد.