جهش تولید | یک‌شنبه، ۲۸ دی ۱۳۹۹

تلاش برای برقراری نظم و آرامش در شهرستان دورود در ایام نوروز - نمایش محتوای خبر

 

 

تلاش برای برقراری نظم و آرامش در شهرستان دورود در ایام نوروز

تلاش برای برقراری نظم و آرامش در شهرستان دورود در ایام نوروز

فرماندار شهرستان دورود بر تلاش برای برقراری نظم و آرامش در شهرستان دورود در ایام نوروز تاکید کرد.

به گزارش خبرگزاری فارس از دورود، ماشاءالله نعمتی عصر روز شنبه در جلسه کمیسیون سرقت شهرستان دورود با اشاره به فرا رسیدن ایام نوروز اظهار داشت: لازم است تا برنامه‌ریزی‌های لازم از سوی دستگاه‌های امنیتی و انتظامی شهرستان دورود برای حفظ امنیت کامل این شهرستان در ایام نوروز انجام شود.

وی با اشاره به سرقت کابل‌های مخابرات در سطح شهرستان خاطرنشان کرد: شرکت مخابرات استان باید برای جلوگیری از وقوع این سرقت‌ها یک طرح جایگزین برای کابل‌های خود داشته باشد، چراکه با وضعیت کنونی شاهد هدررفت بیت‌المال هستیم.

فرماندار شهرستان دورود با اشاره به تغییر 70 کیلومتر از شبکه فشار ضعیف برق در شهرستان دورود به نوع کابل خودنگهدار خاطرنشان کرد: با اجرای این طرح با اعتباری بالغ بر یک میلیارد و 230 میلیون تومان شاهد کاهش چشم‌گیر سرقت کابل برق در سطح شهرستان بوده‌ایم که این امر جای تقدیر دارد.

نعمتی با بیان اینکه باید از علم و تکنولوژی برای تامین امنیت استفاده شود، خاطرنشان کرد: اجرای طرح پایش تصویری در سطح شهرستان می‌تواند اثرات چشم‌گیری را در کاهش جرائم و افزایش کشفیات به دنبال داشته باشد.

این مسئول عملکرد نیروی انتظامی در برقراری امنیت در شهرستان دورود را مطلوب ارزیابی کرد و عنوان داشت: طی ماه‌های گذشته شاهد کاهش سرقت در سطح شهرستان بوده‌ایم که نشان از تلاش در بخش بوده است.